reklama

Xiaomi Wi-Fi router z českého skladu za 600 Kč sponzorovaný článek

Xiaomi Wi-Fi router z českého skladu za 600 Kč [sponzorovaný článek]
2018-03-15T11:51:19+02:00
• 15. 3. 2018
3

Xiaomi se nevěnuje jen mobilním telefonům, ale spoustě dalším elektronickým zařízením. Například vyrábí i skvělé a rychlé Wi-Fi routery. Nyní si jeden takový můžete pořídit díky slevě na Gearbestu za cenu 600 Kč, k dispozici z českého skladu. Tedy do týdne ho budete mít u sebe doma.

Z českého skladu ještě levněji

Díky nedávno otevřenému skladu obchodu Gearbest v České republice můžete zboží od čínského obchodníka získat rychleji a levněji. Vyhnete se totiž celnímu řízení, a nemusíte se tedy bát dodatečných poplatků. Navíc pro vás máme slevový kupón, díky kterému vás nový router od Xiaomi vyjde na pouhých 600 Kč. Tento router třetí generace patří mezi zařízení, která vám zajistí rychlý přenos internetu pomocí Wi-Fi ve vaší domácnosti. K síti se může připojit až 126 zařízení, takže pokud máte chytrou domácnost, tento router se vám bude hodit.

Díky profesionálnímu zabezpečení od Xiaomi se nemusíte bát, že by se do vašeho routeru někdo naboural a získával údaje o uživatelích. Navíc zvládá i 5GHz frekvenci, takže „pofrčíte“ na rychlém internetu. A díky čtyřem anténám na Xiaomi Wi-Fi routeru třetí generace se signál dostane po celém domě, takže dosah budete mít zabezpečený skvěle. Při nainstalování skvělé aplikace od Xiaomi získáte možnost ovládat svůj router pomocí telefonu a taktéž si budete moci nastavit notifikace, pokud se někdo připojí k vaší Wi-Fi síti.

Slevový kupón

Díky 802.11ac duálnímu bandu získáte největší možný datový tok, což je 1167 Mbps, což je skoro 4x větší hodnota, než nabízí jakýkoli jiný router v této cenové hladině. Díky slevovému kupónu GBXMR3EUCP, který po přihlášení na webu Gearbest, zadáte do kolonky v košíku, tak dostanete slevu na Xiaomi Wi-Fi Router třetí generace a výsledná cena bude pouhých 617 Kč. K dispozici je celkem 90 kusů z českého skladu GW-5.

 

Zdroj: gearbest.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Ladislav Grohmann

16. 3. 2018, 19:13

Objednal jsem ze skladu GW-5 a zásilka je odeslána z Německa. Tak nevím nevím. Navíc doprava není zdarma.

Karel Čapka

VIP 18. 3. 2018, 8:26

To je zvláštní. :/

David Precechtel

16. 3. 2018, 1:35

a k tomu 100mbit Ethernet, no nekupte to, kdyz je to tak levny :-D

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat