reklama

Ulefone Armor X – odolnĂ˝ telefon s bezdrátovĂ˝m nabĂ­jenĂ­m sponzorovanĂ˝ ÄŤlánek

Ulefone Armor X – odolnĂ˝ telefon s bezdrátovĂ˝m nabĂ­jenĂ­m [sponzorovanĂ˝ ÄŤlánek]
2018-03-22T09:55:45+01:00
• 21. 3. 2018

Již před nějakým časem výrobci mobilních telefonů přišli s bezdrátovým nabíjením. Ale zatím na trhu nebyl odolný telefon, který by touto technologií disponoval. Na MWC 2018 v Barceloně, však přišla čínská společnost Ulefone s modelem Armor X.

Bezdrátové nabíjení jako takové je velmi jednoduché a hlavě komfortní pro uživatele, jelikož nemusíte hledat konec kabelu a zapojovat jej do konektoru. Stačí telefon položit na bezdrátovou nabíječku a zařízení se začne nabíjet. Tato metoda nabíjení je sice pomalejší než klasické nabíjení přes kabel. Ale některé společnosti vyrábějící nábytek přišli například se zabudovanou bezdrátovou nabíječkou v nočním stolku. Takže stačí každý večer umístit telefon na noční stolek a do rána máte své zařízená nabité.

Specifikace Ulefone Armor X

Uleofne Armor X je odolnĂ˝ telefon, kterĂ˝ kromÄ› bezdrátovĂ©ho nabĂ­jenĂ­ nabĂ­zĂ­ další zajĂ­mavĂ© specifikace. ZařízenĂ­ je na ÄŤelnĂ­ stranÄ› osazeno 5,5″ displejem s pomÄ›rem stran 18:9 a rozlišenĂ­m 1 440 x 720 pixelĹŻ. UvnitĹ™ telefonu potĂ© tepe ÄŤtyĹ™jádrovĂ˝ procesor od spoleÄŤnosti MediaTek, respektive model MT6739 s taktem 1,3 Ghz. Procesoru dopomáhá operaÄŤnĂ­ paměť o velikosti 2GB. Co se týče internĂ­ho ĂşloĹľištÄ›, tak zde vĂ˝robce zvolil kapacitu 16 GB s moĹľnostĂ­ rozšířenĂ­ aĹľ o 128 GB pomocĂ­ microSD karty.

Po fotografické stránce věci byl telefon vybaven duálním hlavním fotoaparátem s rozlišením 13 + 5 Mpix. Pro pořizování selfie byla zvolena kamerka s rozlišením 8 Mpix. Tyto specifikace fotoaparátů nejsou vůbec špatné, jelikož se jedná o odolný telefon. Celé toto odolné monstrum poté napájí baterie o krásné kapacitě 5 000 mAh.

Zařízení dále disponuje čtečkou otisků prstů, která se netradičně nachází na pravém boku zařízení. Vhledem k tomu, že se jedná o odolný telefon, tak Armor X disponuje certifikací IP68. Mezi další vlastnosti patří například funkce DualSIM nebo podpora veškerých tuzemských frekvencí LTE.

Pokud vás tento telefon zaujal, tak si jej budete moci brzy pořídit. Musíte si však ještě chvilku počkat, jelikož do prodeje se tento telefon dostane v průběhu tohoto měsíce. Pokud vás zajímají další informace kolem společnosti Ulefone, tak se můžete podívat na oficiální stránky společnosti.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim