reklama

Apple plánuje akci „kreativní vzdělání“, budou zde představena nová zařízení a software

Apple plánuje akci „kreativní vzdělání“, budou zde představena nová zařízení a software
2018-03-20T18:14:11+02:00
• 20. 3. 2018

Společnost Apple nedávno oznámila, že plánuje zahájit akci „kreativní vzdělávání“. Oficiální datum  konání bylo stanoveno na 27. března. Akce bude mimo jiné probíhat v Chicagu a již nyní Apple začíná rozesílat pozvánky různým mediím. Vše bude probíhat od 10:00 hodin místního času. Společnost se chce zaměřit na vzdělávací programy pro učitele a studenty. Uchazeči si budou moci také vyzkoušet funkčnost nové verze Apple Pencil.

Apple: co si pro nás všechno chystá?

Takzvaný teaser obrázek, který Apple k události zveřejnil, naznačuje, že bude představena nová generace chytrého příslušenství – Apple Pencil – a také levný iPad, jehož cena by neměla přesáhnout hranici 260 amerických dolarů, tj. 5 200 Kč bez DPH. Podle dostupných informací by iPad měl nabídnout 9,7palcový displej.

Spolu s iPadem by Apple také mohl představit levnější MacBook Air. S tímto modelem je to však poněkud zamotanější, neboť DigiTimes prohlásilo, že jej společnost představí až na největší vývojářské konferenci WWDC 2018 (4. června).

Pokud by ale Apple představil MacBook Air již nyní, dávalo by to mnohem větší smysl. Navíc se má cena cena pohybovat okolo 799 až 899 amerických dolarů, tj. 15 980 až 17 980 Kč bez DPH. Taktéž můžeme očekávat příchod dlouho slibované dobíjecí stanice AirPower, která dokáže nabíjet několik zařízení najednou.

Co se softwaru týká, předpokládá se, že nám Apple oficiálně představí iOS 11.3, který je v současné době ve fázi beta testování. A pokud jsou spekulace pravdivé, dočkáme se i příchodu iPhonu SE2.

Tak či onak si budeme muset počkat až do 27. března. Společnost navíc nedávno oznámila, že její program „Everyone Can Code“ bude na jaře rozšířen na veřejných a městských školách v Chicagu, což je mimo jiné hlavní důvod, proč bude celá akce uspořádaná právě v tomto městě.

Zdroj: fonearena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat