reklama

Leagoo představilo Power 5 se 7000 mAh baterií

Leagoo představilo Power 5 se 7000 mAh baterií
2018-03-09T10:36:54+02:00
• 9. 3. 2018

Leagoo na veletrhu MWC představilo nový Leagoo S9, který je dle slov samotného výrobce kopií telefonu Galaxy S9 od Samsungu. Na veletrhu též představili nový smartphone se 7000 mAh baterií. Telefon se jmenuje Leagoo Power 5 a dle odhadů redakce by mohl vydržet kolem 15 až 20 hodin SoT (screen on time).

Obří baterie a technologií RealPower

Leagoo se pochlubilo vylepšenou technologií spotřeby baterie nazvanou RealPower, která má telefonu zaručit až o 25 % delší výdrž než jiná baterie s totožnou kapacitou. Zda jsou předpovědi společnosti Leagoo správné, nevíme, avšak spíše jsme na pochybách, jelikož dřívější převratné nové technologie vypadaly akorát dobře na papíře, jako třeba u námi recenzovaného Leagoo M5 Edge. Pokud by se nová technologie RealPower ukázala jako funkční, mohli by uživatelé u Power 5 dosáhnout zajímavého času SoT, odhadujeme kolem 20 hodin.

Leagoo Power 5

KromÄ› baterie stojĂ­ za zmĂ­nku i další specifikace, konkrĂ©tnÄ› systĂ©m Leagoo OS 5.0, kterĂ˝ je postavenĂ˝ na Android 8.1. Leagoo je však známĂ© ÄŤastou neaktualizacĂ­ svĂ˝ch zařízenĂ­, spíše se soustĹ™edĂ­ na vĂ˝robu novĂ˝ch. Displej má 5,99″ displej s rozlišenĂ­m FHD. O vĂ˝kon se mu stará procesor stĹ™ednĂ­ třídy Helio P23. OperaÄŤnĂ­ paměť má 6 GB a internĂ­ paměť zĂ­skala 64 GB. Power 5 má duálnĂ­ fotoaparát se 13 a 2 MPx, pĹ™ednĂ­ fotografie má 13 MPx. Cena zařízenĂ­ Leagoo Power 5 byla stanovena na 230 americkĂ˝ch dolarĹŻ, tedy 4700 KÄŤ.

 

Zdroje: ,

reklama
reklama

Karel ÄŚapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim