reklama

Herní klávesnice a bezdrátový reproduktor s Touch Barem?! sponzorovaný článek

Herní klávesnice a bezdrátový reproduktor s Touch Barem?! [sponzorovaný článek]
2018-03-11T21:11:17+02:00
• 9. 3. 2018

Společnost Handjoy do své nabídky produktů zařadila také mechanickou klávesnici pod názvem Handjoy K1. Ta je určená především pro nadšené hráče mobilních her. Lze ji totiž připojit nejen k mobilnímu telefonu, ale také tabletu s operačním systémem Android či iOS.

Klávesnice Handjoy K1 pro nadšené hráče

Klávesnice vás na první pohled zaujme svým krásným designem, který je doplněn o barevné podsvícení jednotlivých kláves. Herní klávesnice Handjoy K1 je navíc vyrobena z vysoce kvalitných komponentů a materiálů a nabízejí optimalizovanou ergonomii a citlivost. Pro ničím nerušení herní zážitek je možné využít funkce, díky které už nikdy nechtěně ze hry nevyskočíte.

Herní klávesnice Handjoy K1 vám nabízí podsvícení a možnost naprogramovat si jednotlivá tlačítka. Hmotnost kvlávesnice činí 420g a rozměry jsou 14,5 x 13,3 x 4,15 cm. Samotná klávesnice nabízí také několik portů, například USB, do kterého si můžete připojit myš. Klávesnice Handjoy K1 je samozřejmě bezdrátová, synchronizace mezi telefonem či tabletem probíhá pomocí technologie Bluetooth 4.0.

Handjoy K1 je možné zakoupit za necelých 75 dolarů, a to u internetového obchodu Geekbuying.com. Jestliže zadáte náš speciální slevový kupón EBGVHVEY, zaplatíte pouhých 62 dolarů, což je v přepočtu asi 1 240 Kč. Klávesnici si můžete zakoupit ZDE.

Reproduktor Tronsmart Element s Touch Barem

Pokud si nedokážete představit jediný den bez hudby, mohl by vás zaujmout zcela nový a přenosný Bluetooth reproduktor, díky kterému si můžete vychutnat své nejoblíbenější playlisty. Internetový obchod Geekbuying aktuálně nabízí Tronsmart Element.

Aktuálně je tento produkt k dispozici v elegantní černé barvě, přičemž jej můžete zakoupit za sníženou cenu. Pokud při výběru přepravy zvolíte volbu „Priority Line”, nebudete platit daň ani clo. Geekbuying během přepravy zaplatí vše za vás. Kdyby z nějakých důvodů po vás přepravce náhodou chtěl zaplatit jeden z poplatků, stačí následně kontaktovat středisko podpory a vše vám bude proplaceno.

Přenosné reproduktory v poslední době nabývají na popularitě. Jedná se totiž o velmi oblíbený produkt, a to hlavně mezi mladými. Jistě jste některé zahlédli na sociálních sítích. Mnoho lidí si podobné reproduktory pořizují proto, aby si co nejlépe vychutnali muziku, a to i v těch nejdrsnějších podmínkách. Skvělý bezdrátový reproduktor nabízí také čínská společnost Tronsmart.

Samotný reproduktor je vybaven dotykovým panelem s podporou gest, které využívá také Apple ve svém MacBooku Pro – Touch Bar. Tonsmart Element nabízí vysoce kvalitní zvuk. Na svou malou konstrukci dokáže hudbu rozeznít do 40W. Je zde také implementována technologie DSP a 3D Digital Sound zajišťující perfektní zvuk v jakémkoli prostředí. Pro synchronizaci mezi telefonem či tabletem je zde připravena technologie Bluetooth ve verzi 4.2. Navíc je možné se k reproduktoru připojit pomocí NFC.

Tronsmart Element je možné zakoupit za necelých 78,64 dolarů, a to u internetového obchodu Geekbuying.com. Jestliže zadáte náš speciální slevový kupón USEXQVHP, zaplatíte pouhých 38,99 dolarů, což je v přepočtu asi 779 Kč. Reproduktor si můžete zakoupit ZDE.

 

 

 

 

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim