reklama

Huawei uniká model Honor 7A

Huawei uniká model Honor 7A
2018-03-28T14:49:32+01:00
• 28. 3. 2018

V pořadí sedmá generace modelové řady Honor se dočká každoročního zástupce, a to tentokrát s přívlastkem 7A. Za únikem informací nestojí samotná společnost Huawei, ale čínský mobilní operátor China Telecom. Nástupce původní generace dorazí téměř po roční přestávce, přičemž v nabídce vystřídá model Honor 6A uvedený na mobilní trh v červnu loňského roku. Chystané zařízení bude lákat jen velmi nenáročné uživatele vzhledem ke slabé výbavě.

Čeká ho střední třída

Displej s úhlopříčkou 5,7 palce nabízí poměrně nízké rozlišení 1 440 x 720 pixelů, avšak s populárním poměrem stran 18:9. Hardwarová stránka má zahrnovat osmijádrový procesor Snapdragon 430 od Qualcommu běžící pod taktovací frekvencí 1,4 GHz, grafický čip Adreno 505 nebo 3GB operační paměť RAM.

Případní majitelé dostanou k využití interní úložiště o velikosti 32 GB pro vlastní data. Vpředu ještě nebude chybět kamerka se zatím neznámým rozlišením a navíc také přisvětlovací LED dioda. Zadní část ponese dva fotoaparáty sestavené z 13megapixelového a 2megapixelového senzoru či jedna LED dioda jako blesk.

Prozatímní výbavu uzavírá systém Android v nejnovější verzi 8.0 Oreo a baterie s kapacitou 3 000 mAh. K oficiálnímu představení by mělo dojít již v následujících dnech. Prodejní cena za Honor 6A u nás začínala okolo hranice 2 800 Kč včetně daně, takže Huawei pravděpodobně nasadí podobnou cenovou politiku.

Zdroj: slashleaks.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim