reklama

Huawei uniká model Honor 7A

Huawei uniká model Honor 7A
2018-03-28T14:49:32+02:00
• 28. 3. 2018

V pořadí sedmá generace modelové řady Honor se dočká každoročního zástupce, a to tentokrát s přívlastkem 7A. Za únikem informací nestojí samotná společnost Huawei, ale čínský mobilní operátor China Telecom. Nástupce původní generace dorazí téměř po roční přestávce, přičemž v nabídce vystřídá model Honor 6A uvedený na mobilní trh v červnu loňského roku. Chystané zařízení bude lákat jen velmi nenáročné uživatele vzhledem ke slabé výbavě.

Čeká ho střední třída

Displej s úhlopříčkou 5,7 palce nabízí poměrně nízké rozlišení 1 440 x 720 pixelů, avšak s populárním poměrem stran 18:9. Hardwarová stránka má zahrnovat osmijádrový procesor Snapdragon 430 od Qualcommu běžící pod taktovací frekvencí 1,4 GHz, grafický čip Adreno 505 nebo 3GB operační paměť RAM.

Případní majitelé dostanou k využití interní úložiště o velikosti 32 GB pro vlastní data. Vpředu ještě nebude chybět kamerka se zatím neznámým rozlišením a navíc také přisvětlovací LED dioda. Zadní část ponese dva fotoaparáty sestavené z 13megapixelového a 2megapixelového senzoru či jedna LED dioda jako blesk.

Prozatímní výbavu uzavírá systém Android v nejnovější verzi 8.0 Oreo a baterie s kapacitou 3 000 mAh. K oficiálnímu představení by mělo dojít již v následujících dnech. Prodejní cena za Honor 6A u nás začínala okolo hranice 2 800 Kč včetně daně, takže Huawei pravděpodobně nasadí podobnou cenovou politiku.

Zdroj: slashleaks.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim