reklama

Apple chce být opět revoluční, pro rok 2020 chystá ohebný telefon

Apple chce být opět revoluční, pro rok 2020 chystá ohebný telefon
2018-03-28T18:15:10+01:00
• 28. 3. 2018

Apple tvář iPhonu mění velmi pomalu a neochotně, byli jsme tedy překvapeni, když společnost představila iPhone X se slavným výřezem v displeji. To je ovšem nic v porovnání s tím, co plánuje pro rok 2020, tedy pokud je samozřejmě nově uniklá spekulace pravdivá.

Analytik Merrill Lynch svým klientům prohlásil, že „naše informace naznačují, že Apple spolupracuje s dodavateli na skládacím telefonu, který by se mohl tvářit i jako tablet a k dispozici by měl být již v roce 2020″.

Apple myslí na budoucnost

Je zde samozřejmě mnoho důvodů, proč tomuto prohlášení nevěřit. Finanční analytici se obvykle zajímají o své vlastní zájmy a dodavatelské úniky jsou pro ně často na posledním místě, tedy alespoň co se zpravodajské spolehlivosti týká. Ovšem něco na této informaci být může.

Apple totiž již nějaký ten pátek spolupracuje se společností LG, což je jedna z mála firem, který dokázala vyrobit ohýbatelnou obrazovku. Koncem loňského roku společnost Apple podala patentovou přihlášku na „elektronické zařízení, které může mít pružnou část a umožňuje její složení“.

Jablečná společnost také konečně ukázala, že je ochotna alespoň trochu experimentovat. Krásným důkazem toho je nový iPhone X. Doposud Apple tak trochu sledoval a doháněl svou konkurenci. Nyní má možnost být zase v něčem originální. Ohebný telefon by jistou originalitu nabízel – radikálně odlišný design a možnost zdvojnásobit velikost displeje. Flexibilita takového zařízená by také mohla nabídnout zcela nové způsoby interakce s telefonem, což mimo jiné ukazuje demo níže.

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim