reklama

Hry Google Play v novém kabátu a s podporou Instant Apps

Hry Google Play v novém kabátu a s podporou Instant Apps
2018-03-19T18:36:47+01:00
• 19. 3. 2018

Hry Google Play je specifické centrum pro hry určené nejen pro platformu Android. Dlouhou dobu Google nepředstavil jakoukoliv významnější novinku, ale dnes se vše mění. V první řadě představil nový vzhled samotné aplikace Hry Google Play.

Hry Google Play

Ve své podstatě došlo na maximální zjednodušení a aplikace jen minimálně připomíná Obchod Play, s kterým měla v minulosti hodně společného. Hned po spuštění se zobrazí nabídka několika her. V dolní části se nachází jednoduchý přepínač nabízející „Mé hry“ a „Arkády“. První sekci netřeba nějak vysvětlovat. Druhá nabízí standardní procházení všech titulů.

Google v tomto případě hodně spoléhá na horizontální pohyb pro výběr titulů nebo filtrů. Zajímavější novinka se nachází o něco níže.

logo-app Hry Google Play Google LLC Zdarma ANDROID

Instant Apps

Odkaz na animaci

Google v tomto případě začíná více cílit na Instant Apps, což jsou spustitelné aplikace a hry bez nutnosti instalace. Samozřejmě se vám takto nabídne jen menší verze s omezenou funkčností, ale jedná se o dostatečnou možnost, jak si hru vyzkoušet. Pakliže se vám zalíbí, můžete si nainstalovat plnou verzi. Ihned spustitelné hry lze rozeznat malým bleskem u tlačítka.

První česká „Instant Apps“ je od nás

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim