reklama

Ulefone X nyní oficiálně na videu Sponzorovaný článek

Ulefone X nyní oficiálně na videu [Sponzorovaný článek]
2018-02-21T07:00:32+01:00
• 21. 2. 2018

Od představení iPhonu X, který má displej téměř na celé čelní straně, se řada výrobců odhodlala vyvíjet obdobné zařízení. Čínská společnost Ulefone není pozadu a před nedávnem oznámila, že na MWC představí model nesoucí označení X.

Přesné specifikace jsou zatím neznámé, ale společnost chvíli poté, co oznámila datum představení, také vypustila video, na kterém můžeme vidět, jak telefon vypadá. Jak jsem již zmiňoval, zařízení je velmi podobné iPhonu X. Jelikož disponuje displejem, který pokrývá téměř celou čelní stranu až na nezbytné senzory.

Mezi další podobnosti například patří duální fotoaparát, který je orientovaný vertikálně stejně jako u iPhonu X. Telefon se však podstatně mění po softwarové stránce, jelikož v Ulefonu X bude běžet operační systém Android ve verzi 8.0 (Oreo). Jak moc jsou si telefony podobné, si můžete ověřit ve videu níže.

Bohužel společnost Ulefone zatím neposkytla žádné další informace a cena zařízení zatím také není stanovena. Ale vše se dozvíme na blížícím se MWC v Barceloně. Pokud byste letos zavítali do Barcelony, tak společnost Ulefone naleznete na stánku 7l61 v hale číslo 7.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim