reklama

Zřejmě se vrátí značka Nokia Xpress-on

Zřejmě se vrátí značka Nokia Xpress-on
2018-02-04T14:59:17+01:00
• 4. 2. 2018

Opravdu velmi zajímavému kroku se nyní odhodlala společnost HMD Global, která se mimo jiné stará o výrobu mobilů Nokia. HMD Global se nyní rozhodlo obnovit značku Nokia Xpress-on. Toto označení bylo používáno před mnoha lety a sloužilo pro určení vyměnitelných předních a zadních krytů (například u Nokia 3310). Vlastně se v té době jednalo o jednu z hlavních funkcí veškerých modelů značky Nokia.

Nokia Xpress-on a její nasazení

Ochranná známka Xpress-on je klasifikována následujícím způsobem „Příslušenství pro komunikační přístroje; jmenovitě mikrofony, reproduktory, barevné kryty, pouzdra, antény, baterie“. Tento seznam mimo jiné odhaluje, pro co by označení Xpress-on společnost HMD Global mohla v budoucnu použít. 

Je více než pravděpodobné, že se vyměnitelné přední a zadní kryty v blízké budoucnosti rozhodně nevrátí. Ovšem i tak bychom se mohli dočkat speciálních pouzder, které budou určené hlavně mobilním telefonům značky Nokia. Nově registrovaná ochranná známka je platná až do roku 2028. Je tedy zřejmé, že společnost HMD Global má opravdu hodně času na to, aby se přesně rozhodla, jaké produkty budou označovány jako Xpress-on.

Zřejmě se chystá návrat mobilů Nokia Asha

Jakmile se dozvíme o produktech více informací, budeme vás o tom samozřejmě informovat, a to prostřednictvím článku na našem webu.

Zdroj: gsmarena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat