reklama

Originální chytré hodinky Xiaomi Huami AMAZFIT nyní za 2 800 Kč! sponzorovaný článek

Originální chytré hodinky Xiaomi Huami AMAZFIT nyní za 2 800 Kč! [sponzorovaný článek]
2018-02-26T14:07:29+01:00
• 9. 2. 2018
2

Společnost Xiaomi před několika měsíci na trh přinesla své vůbec první chytré hodinky pod názvem Huami AMAZFIT. Již na první pohled je zřejmé, že se jedná o sportovní model konkurující Apple Watch.

Xiaomi Huami AMAZFIT vás zaujmou nejen svým jednoduchým a krásným konstrukčním zpracováním, ale také svou velmi nízkou cenou. Ve výsledku je právě cena hlavním tahákem potenciálních zákazníků. Jedná se o hodinky vhodné pro sportovce, neboť disponují hned několika funkcemi.

Taková sleva se už nemusí opakovat

Chytré sportovní hodinky nabízí malý kulatý a dotykový displej podporující gesta. Srdcem celého zařízení je samozřejmě operační paměť s kapacitou 512 MB. Pro uložené soubory a další dokumenty vám vřele poslouží vnitřní úložiště s kapacitou 4 GB. Čínský výrobce se zde rozhodl také implementovat certifikaci IP67 zaručující voděodolnost. Pro spárování telefonu s hodinkami je zde zabudováno Bluetooth ve verzi 4.0.

Jakmile máte telefon spárovaný, můžete pomocí Huami AMAZFITpřijímat příchozí hovory. Software vás dokonce upozorní na příchozí SMS zprávy a další oznámení. Jakožto sportovci v praxi oceníte funkce typu měření tepové frekvence, krokoměr a tak podobně. Hodinky se nabíjí až tři hodiny, přičemž po vyjmutí z nabíjecí stanice vám poslouží dalších 5 dní. Je zde totiž zabudována baterie s kapacitou 280 mAh.

Jestliže máte o hodinky zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Geekbuying. Ten Xiaomi Huami AMAZFIT nabízí za 2 834 Kč. Musíte však zadat náš slevový kupón YOEZDFCF,. Hodinky si můžete zakoupit ZDE.

Funkce Xiaomi Huami AMAZFIT:

  • Bluetooth volánĂ­: UpozornÄ›nĂ­ na příchozĂ­ hovory
  • Zprávy: UpozornÄ›nĂ­ na příchozĂ­ SMS zprávy
  • MěřenĂ­: Tepová frekvence, Pedometr, krokomÄ›r
  • DálkovĂ© ovládánĂ­: OvládánĂ­ hudebnĂ­ho pĹ™ehrávaÄŤe
  • Typ upozornÄ›nĂ­: Vibrace
  • OstatnĂ­ funkce: BudĂ­k, GPS, PĹ™edpověď PoÄŤasĂ­, WiFi

Kompatibilita Xiaomi Huami AMAZFIT:

  • KompatibilnĂ­ OS: Android
  • Kompatibilita: Android 4.4 / iOS 8.0 a novÄ›jší
  • DostupnĂ© varianty: ÄŚerná, ÄŚervená
reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Vzhledem k tomu, že se dají u nás koupit o asi 130 Kč dráž, to vypadá víceméně úsměvně. Ale je to reklama, tak co už.

Petr Hošek

9. 2. 2018, 22:40
Android aplikace

To uĹľ je fakt sranda,v říjnu byli 3x po sobÄ› za 1700,26/12 2017 jste je nabĂ­zeli za 1800 a po vĂ­c jak mÄ›sĂ­ci o 1000 vic, taková sleva se fakt opakovat nebude…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim