reklama

Získejte malou Anet A8 3D tiskárnu za ještě nižší cenu! sponzorovaný článek

Získejte malou Anet A8 3D tiskárnu za ještě nižší cenu! [sponzorovaný článek]
2018-02-09T06:04:25+01:00
• 9. 2. 2018
2

3D tisk v dnešní době činí velký podíl ve světě technologií . Lze tisknout prakticky všechno. Po zuby až po celé domy! Souprava 3D tiskáren pro domácí použití v českých obchodech však stojí nemalé peníze, a to i za základní modely. Tento nešvar však vyřešil zahraniční e-shop TomTop.com, kde si skvělou tiskárnu můžete zakoupit již za 130 eur. V přepočtu za toto šikovné zařízení zaplatíte necelých 3300 korun českých, což je za jinak drahý nástroj pro 3D tisk opravdu bezkonkurenční cena!

Kompaktní tiskárna za hubičku

Tiskárna Anet A8 překvapí především svojí velikostí. „Kapesní“ velikost zařízení ve skutečnosti činí pouhých 50 x 45 x 40 cm. O místo si tedy příliš neřekne a vejde se prakticky kamkoliv. Váha se zastavila na více než přijatelných 8 kilogramech.

Výrobce k tiskárně navíc přidává 10m vlákna, můžete si tedy navrhnout svůj první model a jednoduše si jej vytisknout. K tomu vám bude stačit pouhý počítač s konektivitou na úrovni USB a OS Windows či Linux a navíc můžete tisknout i OFFLINE! Výrobce implementoval také tu možnost do tiskárny vkládat i karty SD, kde máte návrhy uložené. Tisk by tedy měl být plně bez problémů.

Může se zdát, že jediné problémy může dělat sestavení. Výrobce své balení obohatil o podrobný návod, díky kterému Anet A8 sestrojíte velmi snadno. Jen se připravte na to, že v rámci minut to opravdu nebude.

Zařízení ve své konstrukci nabízí jednoduchý LCD displej pro nastavení a informace o tisku. Budete o něm mít tedy přehled nejen na ploše svého osobního počítače.

Počet zbývajících kousků však není nekonečný a přibližuje se pouhé dvoustovce. K tomu tiskárny rychle z e-shopu mizí. Nepřemýšlejte tedy o této bezkonkurenční nabídce příliš dlouho. Lepší tiskárnu za tuto cenu opravdu neseženete! Pro více informací a případný nákup Anet A8 navštivte obchod TomTop.com.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Jan Jurík

18. 6. 2018, 20:24

Už to neplatí, ceny jsou daleko vyšší.

Petr Hošek

9. 2. 2018, 11:05

Psal jsem to již včera,a to byla za 3000,napíši znovu, jen aby to fungovalo.. Tomtop…???

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat