reklama

OnePlus možná chystá model X2

OnePlus možná chystá model X2
2018-02-05T17:59:15+01:00
• 5. 2. 2018
1

V roce 2015 jsme se dočkali novinky OnePlus X, která lákala na velmi dobré specifikace a hlavně nižší cenu než běžný top model tohoto výrobce. Z dnešního pohledu by se dalo říci, že se jednalo o relativně zajímavý mobil, ale nedočkal se kýžené přízně. Za to mohla i sama společnost, která nevydávala mnoho aktualizací pro tento smartphone.

Záhy se začalo spekulovat, že bychom se mohli dočkat druhé generace, ale po jednom roce bylo jasno – OnePlus X2 nebude. Po třech letech od uvedení původního modelu se opět objevují spekulace, že by OnePlus mohlo připravovat pokračování. Novinka by se měla jmenovat OnePlus X2 a k představení by mělo dojít během první poloviny tohoto roku.

Dle spekulací nabídne OnePlus X2 5,5palcový AMOLED displej s Full HD rozlišením a poměrem stran 16:9. O výkon se má starat Snapdragon 835, jenž bude mít k dispozici 4 GB operační paměti. Pro data bude nachystáno úložiště o velikosti 32 nebo 64 GB.

Všemu bude dodávat energii baterie o kapacitě 3000 mAh s podporou rychlého nabíjení. Přední strana by mohla nabídnout 16MPx kamerku a na zádech bude 8MPx senzor. Mezi bonusovými funkcemi se má nacházet FaceUnlock, který jsme nedávno vyzkoušeli na OnePlus 5.

Cena by se měla pohybovat v přepočtu kolem 5 000 Kč bez daně. Teoreticky by neměla přesáhnout 7000 Kč po přičtení DPH a dalších poplatků. Nyní je ale otázka, jestli dojde k uvedení. Prozatím se jedná o jedinou spekulaci a je minimálně nutné počkat na další úniky. Zatím neznáme ani podobu.

Zdroj: gizchina.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Ján Valkovič

VIP 5. 2. 2018, 23:06
Apple aplikace

Tie foťáky nedávajú zmysel, síce píše o tom aj zdroj, gizchina, ale tá sa odkazuje na http://techpp.com/2018/02/05/oneplus-x2-2018/
A tam sa píše, že by mohol mať 5.2″ a 8 megapixel vpredu:
And yes, it will have Face Unlock – the front camera will be a 16.0-megapixel one. There is a rumor that the display might be a smaller, 5.2-inch affair and the fact that the front camera might actually be an 8.0-megapixel one. But most people seem to be thinking more along the lines of a differently designed OnePlus 5.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim