reklama

OnePlus X to má spočítané, následník nebude

OnePlus X to má spočítané, následník nebude
2016-06-16T07:03:37+01:00
• 16. 6. 2016

Tento týden ovládla novinka OnePlus 3, jenž nabízí velmi zajímavý poměr ceny a výkonu. Rozhodně se dostane do hledáčku zájemcům, kteří budou chtít levnější top model, byť s menšími kompromisy. Mohlo se očekávat, že ještě nějakou dobu potrvá, než se u OnePlus stane něco významnějšího. Bohužel tu mám smutnou zprávu pro zájemce o menší model OnePlus X.

Přímo CEO společnosti oznámil, že model OnePlus X se nedočká jakéhokoliv nástupce. Jedná se tak o první a poslední zařízení tohoto druhu u OnePlus. Mohlo by se to brát i tak, že menší mobily nejsou pro OnePlus lukrativní, aspoň ne v takové podobě.

OnePlus X

Taktéž jsme se dočkali oznámení, že se firma chce soustředit hlavně na OnePlus 3. I z tohoto důvodu dojde k několika změnám. V současnosti má společnost dva systémy – Hydrogen OS (pro Čínu) a Oxygen OS (pro celý svět). Má dojít ke spojení týmů stojících za jejich vývojem a nalezení společné cesty.

Taktéž se dočkáme rozšiřování marketingu. Očividně OnePlus v tomto ohledu zanechá za sebou prozatímní strategie a půjde cestou nákupu reklam.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim