reklama

Tip na valentýnský dárek: zakupte si chytrý náramek LYNWO I9 za 339 Kč a začněte sportovat! sponzorovaný článek

Tip na valentýnský dárek: zakupte si chytrý náramek LYNWO I9 za 339 Kč a začněte sportovat! [sponzorovaný článek]
2018-02-05T17:58:50+01:00
• 5. 2. 2018

Společnost LYNWO je známá především svými fitness produkty a tohoto trendu se drží i dnes. Levné sportovní náramky jsou oblíbené takřka po celém světě, a to nejen díky svému designu, ale také poměru cena / výkon. A právě cena je pro koncové zákazníky důležitá.

LYNWO I9 vás zaujme nejen svým velmi jednoduchým a prostým konstrukčním zpracováním, ale také svou nízkou cenou. Často se v recenzích uvádí, že je tento náramek určen hlavně pro sportovce. Není tomu tak, náramek lze totiž používat i jako klasické hodinky s rozšířenými funkcemi o frekvenci srdečního tepu a tak dále.

LYNWO I9: větší slevu nikde nezískáte

Chytrý sportovní náramek nabízí malý čtvercový a dotykový displej podporující gesta. Srdcem celého zařízení je samozřejmě baterie o kapacitě 80 mAh. I přes tak malou kapacitu náramek při denní aktivitě vydrží až 7 dní na jedno nabití. Čínský výrobce se zde rozhodl také implementovat certifikaci IP67 zaručující 100 % vodotěsnost. Pro spárování telefonu s náramkem je zde zabudováno Bluetooth ve verzi 4.0.

Jakmile máte telefon spárovaný, můžete pomocí LYNWO I9 kontrolovat příchozí hovory. Software vás dokonce upozorní na příchozí SMS zprávy a další oznámení. Jakožto sportovci v praxi oceníte funkce typu měření tepové frekvence, krokoměr a tak podobně. Náramek se nabíjí jen jednu hodinu, přičemž po vyjmutí z nabíjecí stanice vám poslouží dalších 7 dní. Je zde totiž zabudována baterie s kapacitou 80 mAh.

Jestliže máte o náramek zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Geekbuying. Ten LYNWO I9 nabízí za 21 amerických dolarů. Pokud však zadáte náš slevový kupón WHOCHKII (POUZE PRO 20 OBJEDNÁVEK), zaplatíte pouhých 16,99 dolarůNáramek si můžete zakoupit ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim