reklama

Kamera do auta pouze za 300 korun sponzorovaný článek

Kamera do auta pouze za 300 korun [sponzorovaný článek]
2018-02-14T07:24:32+01:00
• 14. 2. 2018
2

Asi každému řidiči se za svou jezdeckou kariéru stala situace, při které by potřeboval na svou obhajobu právě videozáznam. Pokud jste uvažovali o pořízení kamery do auta, tak pro vás máme dobrou zprávu. E-shop Cafago.com nabízí nyní slevový kupón na kamerku KKMOON 3″.

Specifikace kamery KKMOON

Jelikož se jedná o kameru, tak velmi důležité je rozlišení, které u této kamerky do auta dosahuje na 12 Mpix. Takže reprodukované video, které se ukládá na microSD kartu (až do 32GB), můžete sledovat ve FullHD při 24 FPS.

Samotná kamera disponuje baterií o kapacitě 200 mAh, ale samozřejmě v balení najdete i kabel s koncovkou do zapalování pro jednoduché nabíjení. Mezi přednosti této kamery pak patří 170stupňový záběr kamery, takže nemusíte mít strach, že by kamerka nezabrala všechno.

Pro představu se můžete ještě podívat na video níže.

Pokud vás tato nabídka zaujala, tak nyní máte možnost získat tuto kamerku za akční cenu 15,9 dolarů (300 korun). Stačí při objednávce na e-shopu Cafago.com zadat slevový kód K555. Neváhejte však příliš dlouho, jelikož nabídka je časově omezená.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Petr Vabroušek

14. 2. 2018, 20:35

Nechápu, jak zde na něco takového můžete dávat reklamu. Je to absolutní shit. Úhel záběru absolutně neodpovídá, baterie vydrží asi půl minuty a podobně. Doporučoval bych si zboží, které reklamujete, nejprve prověřit.

Přemysl Vaculík

VIP 15. 2. 2018, 9:04

Dobrý den, tento článek je sponzorovaný. My si nevybíráme konkrétně, jaký produkt je prezentovaný, to záleží na objednavateli. Pakliže bychom měli vše testovat, co je v rámci sponzorovaných článků, značně by se nám to prodražilo a navíc nemáme ani prostředky pro takovou činnost. Dokonce zde již byl návrh takového zákona.

Věříme, že naši čtenáři chápou, že za takovou cenu nelze získat profesionální vybavení.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim