reklama

Aplikace Google Telefon v17 ukrývá nový design spodní nabídky aktualizováno

Aplikace Google Telefon v17 ukrývá nový design spodní nabídky [aktualizováno]
2018-02-17T09:50:33+02:00
• 17. 2. 2018

Aktualizováno 17. 2.

Poslední verze aplikace Google Telefon přinesla plovoucí widget při telefonování, ale jak se zdá, nejedná se o jedinou novinku. Redaktorům webu 9to5Google se podařilo objevit, že si Google pohrává s další grafickou změnou. Tentokrát jde o přesunutí přepínačů na jednotlivé sekce aplikace do spodní části. V tuto chvíli není novinka aktivní, ale je možné, že se jí dočkáme v některé další aktualizaci.

Původní článek 15. 2.

V srpnu minulého roku se začalo spekulovat, že Google připravuje plovoucí widget pro aplikaci Telefon. Až nyní jsme se dočkali uvedení, ale v trochu jiné podobě, než bylo předpokládáno. Novinka je obsažena v aplikaci Telefon ve verzi 17.

Fungování je absolutně jednoduché. Při probíhajícím hovoru stačí dát šipku zpět, přejít na domovskou obrazovku nebo se přepnout do jiné aplikace. Následně se objeví plovoucí kolečko, stejné jako u aplikace Messenger od Faceboooku. Můžete jej přesouvat do jakékoliv části displeje, přičemž podržením a přesunutím do spodní části obrazovky jej lze skrýt nebo ukončit hovor.

Pakliže na něj kliknete, objeví se nabídka se zvýrazněním ukončení hovoru. Můžete vypnout mikrofon nebo zapnout hlasití odposlech. Také je zde funkce pro přechod do plného zobrazení.

Aktualizace se teprve začne šířit na podporované telefony, ale pokud nechcete čekat, můžete si stáhnout instalační APK soubor (instalujete na vlastní nebezpečí).

logo-app Telefon Google LLC Zdarma ANDROID

Zdroje: androidpolice.com, 9to5google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim