reklama

Získejte slevu na robotický vysavač Xiaomi Vacuum Cleaner! sponzorovaný článek

Získejte slevu na robotický vysavač Xiaomi Vacuum Cleaner! [sponzorovaný článek]
2018-01-06T21:30:25+01:00
• 6. 1. 2018
3

Značka Xiaomi je stále populárnější a populárnější. Obchod Gearbest.com tak nyní přináší jedinečnou akci, ve které jsou právě produkty této značky ve slevě. Zakoupit můžete nejen telefony, ale i třeba sluchátka, externí baterky, kamerky, notebook, nebo dokonce robotický vysavač.

Akce probíhá do konce tohoto měsíce, tak rozhodně neotálejte, jelikož počet kusů v akci je většinou omezen na několik stovek kusů. Zajímavou koupí může být například robotický vysavač Xiaomi Vacuum Cleaner za 279,99 dolarů (v přepočtu asi 6 000 Kč).

XIAOMI VACUUM CLEANER

Čínský výrobce ve své nabídce má již několik zajímavých produktů, které je možné následně spárovat s vašim smartphonem. Od chytrých náramků a hodinek, až po chytré váhy či dokonce robotické vysavače. A právě o tomto chytrém vysavači bude nyní řeč.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner, tak zní jeho celé označení, lze využít především na čištění koberců a tvrdých podlah. V těchto podmínkách si vysavač lehce poradí, a to díky vysokému výkonu a plně automatickému provozu. Vacuum Cleaner lze samozřejmě ovládat pomocí vašeho telefonu, především přes oficiální mobilní aplikaci.

Díky Xiaomi Vacuum Cleaneru můžete dělat mnohem více věcí najednou, protože o samotné čištění se postará stroj. Skvělé na tomto „příslušenství“ je, že může začít vysávat váš dům ihned, jakmile odejdete do práce. Vysavač disponuje vysokým výkonem, o který se mimo jiné stará motor japonské značky NIDEC, jenž pojme až 0,67m3 vzduchu za minutu o tlaku až 1800Pa.

Dalším důležitým parametrem je baterie s kapacitou 5200 mAh, která udrží robota v chodu až 2,5 hodiny. Jakmile se vysavač vybije, sám dojede k nabíjecí stanici a po nabití opět pokračuje tam, kde předtím přestal. Veškeré ovládání probíhá pomocí mobilní aplikace Mi Home (Android a iOS).

GEARBEST NABÍZÍ SPECIÁLNÍ SLEVU

Pokud vás zaujme robotický vysavač od Xiaomi, můžete dokonce získat i několikaprocentní slevu, a to díky našemu slevovému kupónu. Při objednávce stačí zadat XMIVCHK. Po uplatnění kupónu zaplatíte 269,99 amerických dolarů, což je v přepočtu asi 5 600 Kč. Produkt si můžete zakoupit ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Petr Hošek

7. 1. 2018, 11:42
Android aplikace

Už ho někdo objednal? Zajímá mne clo a dph, o tom se tu nic nepíše???

Zdeněk Koutský

7. 1. 2018, 21:03

Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus, nebo vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde – https://www.gearbest.com/about/warranty-and-return.html

Karel Straka

6. 1. 2018, 23:59
Android aplikace

10$ páni, to je ale sleva. Když jsem četl článek, radoval jsem se, že bude za mnohem lepší cenu.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim