reklama

Samsung plánuje prodat v roce 2018 přes 320 miliónů smartphonů

Samsung plánuje prodat v roce 2018 přes 320 miliónů smartphonů
2018-01-07T00:00:45+01:00
• 6. 1. 2018
1

Společnost Samsung oznámila svoje předpoklady na prodané zařízení pro rok 2018. Právě jako minulý rok, kdy společnost dosáhla 320 miliónů prodaných smartphonů, by měla tohoto čísla dosáhnout i tento rok.

Samotné číslo 320 miliónů smartphonů se ovšem neobsahuje všechna zařízení a samozřejmě v tomto oznámení přišla další. Tento rok by se podle předpokladů společnosti Samsung mělo dále prodat 40 miliónů telefonů – obyčejných, nebo starších verzí (ne Smartphonů) .

Dále pak, z hlediska tabletů, by se číslo mělo vyšplhat na 20 miliónů a nakonec ostatní zařízení, jako jsou hodinky a podobná nositelná zařízení. V tomto oboru by mělo číslo dosáhnout 5 miliónů prodaných zařízení.

Pokud by se společnosti Samsung opravdu podařilo dosáhnout těchto čísel, měla by si společnost snadno udržet pozici na první příčce prodaných zařízení. Následně za nimi se pak předpokládají konkurenti z minulého roku, tedy Apple – s 200 milióny prodaných zařízení a Huawei – se 150 milióny prodaných zařízení.

Samsung: vývoj ohýbatelných displejů

Nejzajímavější z celého oznámení se však nachází až ke spodku zprávy, a to právě pak zpráva, že se společnost Samsung zaměřuje více na telefony zítřka a ohýbací displeje. Právě ohýbací displeje jsou totiž pro společnost Samsung pravděpodobně větší prioritou než zvýšení počtu prodaných zařízení.

Již dříve společnost Samsung oznamovala vývoj tohoto aspektu pro smartphony a nyní prohlásili, že má tento záhadný produkt začít vycházet někdy v roce 2019. V původním prohlášení však bylo, že má tento model vyjít v roce 2018, takže je dost možné, že se ho dočkáme ke konci roku 2018.

Všechny tyto informace vynesla na povrch společnost The Investors, která dodává vnitřní informace společnosti Samsung jejím investorům..

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Student informačních technologií.

Komentáře

Petr Hošek

6. 1. 2018, 19:15
Android aplikace

Plánuje se dobře,aby bylo komu prodávat…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim