reklama

Top model od Sony nabídne duální foťáky a OLED displej spekulace

Top model od Sony nabídne duální foťáky a OLED displej [spekulace]
2018-01-13T11:16:52+00:00
• 13. 1. 2018

Sony představilo na veletrhu spotřební elektroniky CES v Las Vegas několik nových smartphonů, přičemž jeden z nich nastínil budoucnost dalších novinek. Následně Don Mesa, viceprezident pro marketing v USA, potvrdil, že společnost plánuje širší nasazení duálních foťáků u dalších Xperií.

Do této chvíle Sony odolávalo tomuto trendu a smartphony Xperia měly vždy po jednom foťáku na přední a zadní straně. Až novinka Xperia XA2 Ultra nabízí duální přední foťák. Z vyjádření zástupce společnosti vyplývá, že se dočkáme i modelů, které budou obsahovat duální sestavu senzorů i na zadní straně. Je docela možné, že právě nadcházející novinka nabídne duální foťáky na přední a zadní straně kromě zcela nového designu.

Současné novinky

Budoucnost také v OLED panelech?

V tomto týdnu se navíc objevila informace, že Sony vytvořilo pracovní místa pro inženýry pracující v oblasti OLED displejů. Samozřejmě nelze tvrdit, že právě nadcházející novinka bude disponovat tímto panelem, ale je možné, že se v tomto roce objeví nějaký smartphone s novým typem displeje. Sony doposud nepoužilo OLED technologii v mobilních telefonech.

Ač se jedná o spekulace, zatím to vypadá, že Sony nenabídne jen nový design, ale představí zcela nové zařízení, které nabídne novinky v každé oblasti. Ostatně i Don Mesa nastínil, že se Sony chce soustředit zejména na konzumaci obsahu a fotografické schopnosti.

Nyní si musíme počkat, co vlastně Sony představí na blížícím se veletrhu MWC. Případně chystá něco zásadnějšího na pozdější veletrh IFA v Berlíně.

Zdroje: engadget.com, xperiablog.net

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit