reklama

Power 3 Max – telefon s kapacitou baterie 13 000 mAh v přípravě sponzorovaný článek

Power 3 Max – telefon s kapacitou baterie 13 000 mAh v přípravě [sponzorovaný článek]
2018-01-22T06:40:35+02:00
• 22. 1. 2018

Už jste určitě slyšeli o vlajkové lodi společnosti Ulefone, a to o modelu Power 3, který disponuje baterií 6 080 mAh. Právě velká kapacita baterií je pro Ulefone typická. Proto společnost oznámila příchod nového modelu s extrémní kapacitou baterie, a to Power 3 Max.

Power 3 Max by měl disponovat baterií o kapacitě neuvěřitelných 13 000 mAh, což je opravdu pozoruhodné číslo. Co se týče podrobných specifikací, tak společnost stále mlží, ale měly by být velmi podobné jako u modelu Power 3. Pokud by však telefon disponoval takto velkou baterií, stal by se mobilním zařízením s největší kapacitou baterie. Pokud by vám však stačil model Power 3, tak jsme si pro vás připravili rekapitulaci specifikací.

Specifikace Ulefone Power 3

Power 3 je osazen 6″ displejem s poměrem stran 18:9 a s rozlišením Full HD+. Uvnitř telefonu tepe osmijádrový procesor od společnosti MediaTek s označením Helio P23, kterému dopomáhá operační paměť o velikosti 6 GB. Co se týče úložiště, tak telefon disponuje kapacitou 64 GB.

Pro mnoho uživatelů jsou ale velmi podstatné fotografické schopnosti. Proto telefon nabídne dva čipy na zadní i přední straně. Na zadní straně se jedná o rozlišení 21 + 5 Mpix. Selfie kamerky pak nabídnou rozlišení 13 + 5 Mpix.

Kromě čtečky otisků prstů na zadní straně telefonu, nabídne Power 3 ještě vylepšenou technologii FaceID, takže lze telefon odemknout pouhým pohledem. Po softwarové stránce je telefon vybaven Androidem ve verzi 8.1 (Oreo).

Telefon se prodává ve dvou barevných variantách, a to černé a zlaté. Pokud by vás telefon zaujal máte možnost si jej zakoupit za skvělou cenu na e-shopu GearBest.com za 230 dolarů (4 800 korun).

reklama
reklama
reklama
Samsung Galaxy Note10

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim