reklama

Power 3 Max – telefon s kapacitou baterie 13 000 mAh v přípravě sponzorovaný článek

Power 3 Max – telefon s kapacitou baterie 13 000 mAh v přípravě [sponzorovaný článek]
2018-01-22T06:40:35+01:00
• 22. 1. 2018

Už jste určitě slyšeli o vlajkové lodi společnosti Ulefone, a to o modelu Power 3, který disponuje baterií 6 080 mAh. Právě velká kapacita baterií je pro Ulefone typická. Proto společnost oznámila příchod nového modelu s extrémní kapacitou baterie, a to Power 3 Max.

Power 3 Max by měl disponovat baterií o kapacitě neuvěřitelných 13 000 mAh, což je opravdu pozoruhodné číslo. Co se týče podrobných specifikací, tak společnost stále mlží, ale měly by být velmi podobné jako u modelu Power 3. Pokud by však telefon disponoval takto velkou baterií, stal by se mobilním zařízením s největší kapacitou baterie. Pokud by vám však stačil model Power 3, tak jsme si pro vás připravili rekapitulaci specifikací.

Specifikace Ulefone Power 3

Power 3 je osazen 6″ displejem s poměrem stran 18:9 a s rozlišením Full HD+. Uvnitř telefonu tepe osmijádrový procesor od společnosti MediaTek s označením Helio P23, kterému dopomáhá operační paměť o velikosti 6 GB. Co se týče úložiště, tak telefon disponuje kapacitou 64 GB.

Pro mnoho uživatelů jsou ale velmi podstatné fotografické schopnosti. Proto telefon nabídne dva čipy na zadní i přední straně. Na zadní straně se jedná o rozlišení 21 + 5 Mpix. Selfie kamerky pak nabídnou rozlišení 13 + 5 Mpix.

Kromě čtečky otisků prstů na zadní straně telefonu, nabídne Power 3 ještě vylepšenou technologii FaceID, takže lze telefon odemknout pouhým pohledem. Po softwarové stránce je telefon vybaven Androidem ve verzi 8.1 (Oreo).

Telefon se prodává ve dvou barevných variantách, a to černé a zlaté. Pokud by vás telefon zaujal máte možnost si jej zakoupit za skvělou cenu na e-shopu GearBest.com za 230 dolarů (4 800 korun).

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim