reklama

Takto budou vypadat novinky Sony Xperia XA2, XA2 Ultra a L2

Takto budou vypadat novinky Sony Xperia XA2, XA2 Ultra a L2
2018-01-04T19:01:58+01:00
• 4. 1. 2018

Základní specifikace nepředstavené novinky Xperia XA2 Ultra od Sony jsme se již dozvěděli skrze únik, nyní zde máme ale větší porci informací přímo od Evana Blasse, který se pravidelně stará o úniky. Tentokrát nám přináší nejen základní informace o dalších mobilech, ale také se dozvídáme jejich podobu.

Sony Xperia XA2 Ultra

Na obrázcích výše můžete vidět podobu XA2 Ultra, která nabídne například duální selfie kameru (2x 15 MPx) nebo možnost pořizování 4K videí. Co se týče menšího modelu XA2, tak se máme dočkat například Full HD panelu s 5,2palcovou úhlopříčkou. Hardwarová konfigurace má být stejná jako u většího modelu. Na obrázcích níže můžete vidět menší model XA2.

Sony Xperia XA2

Taktéž se dočkáme i Xperie L2, která bude pravděpodobně nejlevnější novinkou. V základu nabídne například 5,2palcový displej s HD rozlišení.

Sony Xperia L2

Zatím neznáme kompletní specifikace. Ty se dozvíme pravděpodobně v rámci veletrhu MWC společně s cenou. Dnes zmíněné novinky nenabízí nový design, jak sama společnost nastínila před nějakým časem. Dle Evana si nechává novou podobu až pro hlavní top model, takže kompletní obměny bychom se mohli dočkat ke konci tohoto roku.

Ačkoliv Sony i tentokrát bude lákat na silnější rámy nad i pod displeji, tak si lze všimnout, že čtečky otisků prstů se nacházejí na zadní straně.

Zdroj: venturebeat.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim