reklama

Jak funguje „3D Touch“ na Ulefone Power 3 SponzorovanĂ˝ ÄŤlánek

Jak funguje „3D Touch“ na Ulefone Power 3 [SponzorovanĂ˝ ÄŤlánek]
2018-01-05T06:01:57+01:00
• 5. 1. 2018

VÄ›tšinÄ› lidĂ­ se pod pojmem „3D Touch“, vybavĂ­ iPhone. Ale existuje velmi podobná funkce i pro mobilnĂ­ telefony s operaÄŤnĂ­m systĂ©mem Android. Dnes pro vás máme video, jak tato funkce pracuje na vlajkovĂ© lodi spoleÄŤnosti Ulefone, respektive na modelu Power 3, kterĂ˝ je nynĂ­ za zvĂ˝hodnÄ›no cenu 220 dolarĹŻ (4 700 korun).

Než se podíváte na video máme pro vás jednoduché shrnutí, co tato funkce vlastně je. Tato funkce zajišťuje rychlé volby aplikací, stačí přidržet ikonu aplikace a pokud aplikace 3D Touch podporuje, tak se vám zobrazí nabídka rychlé volby. Takže pokud si na tuto funkci zvyknete, tak může velmi usnadnit a zrychlit práci na mobilním telefonu.

Specifikace Ulefone Power 3

Power 3 je osazen 6″ displejem s poměrem stran 18:9 a s rozlišením Full HD+. Uvnitř telefonu tepe osmijádrový procesor od společnosti MediaTek s označením Helio P23, kterému dopomáhá operační paměť o velikosti 6 GB. Co se týče úložiště, tak telefon disponuje kapacitou 64 GB.

Pro mnoho uživatelů jsou ale velmi podstatné fotografické schopnosti. Proto telefon nabídne dva čipy na zadní i přední straně. Na zadní straně se jedná o rozlišení 21 + 5 Mpix. Selfie kamerky pak nabídnou rozlišení 13 + 5 Mpix. Další velkou předností telefonu je baterie, která disponuje kapacitou 6 080 mAh a podporou rychlého nabíjení. Výrobce uvádí, že za 5 minut nabíjení je schopen telefon vydržet v provozu 2 hodiny.

Kromě čtečky otisků prstů na zadní straně telefonu, nabídne Power 3 ještě vylepšenou technologii FaceID, takže lze telefon odemknout pouhým pohledem. Po softwarové stránce je telefon vybaven Androidem ve verzi 8.1 (Oreo).

Telefon se prodává ve dvou barevných variantách, a to černé a zlaté. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak můžete navštívit stránky GearBestu.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim