reklama

Stachanovem snadno a rychle díky hře AdVenture Communist

Stachanovem snadno a rychle díky hře AdVenture Communist
2018-01-29T14:59:45+01:00
• 29. 1. 2018
3

Na Google Play a na iTunes se objevila aplikace s názvem AdVenture Communist, zkráceně AdComm, která hráče vrací do doby komunismu. Nemusíte se bát, ve hře si nezopakujete praktiky tajných služeb, jako bylo mučení či zabíjení, avšak vrhnete se na budování toho nejlepšího státu a za své výnosy budete odměňován vojenskými hodnostmi. A co jako hlavní potřebujete, jsou brambory.

Brambory nade všechno

Vaším úkolem je vybudovat novou mocnou komunistickou říši, a to za pomoci brambor. Zpočátku si je musíte sami naklikat pomocí tlačítka vpravo dole, ale poté, co si nakoupíte další přístroje, jako jsou stany pro farmáře, sběrači či plantáže, tak se vám brambory budou sbírat samy. I když budete mít hru vypnutou. Samotné hraní hry je však podmíněno připojením k internetu. Díky dosáhnutí určité produkce, získáváte spoustu pracantů. Čím více pracantů za sekundu dostáváte, tím více pak můžete nakupovat další prostředky pro získávání surovin. Pro nákup další techniky je vždy potřeba kromě surovin mít i comarades, neboli soudruhy.

Díky nákupu více a více surovin můžete jít získávat další prostředky. Druhou kategorií je získávání země, následnou položkou je získávání uhlí, poté následují zbraně a končí to léčivem. Každá kategorie je náročnější na suroviny, za které můžete dané prostředky pořídit. Jde o nekonečnou klikací hru, protože potřebujete posbírat spoustu brambor a mít hromadu soudruhů, abyste mohli objevovat a pořizovat nové věci.

Když překročíte hrou stanovené milníky, dostanete medaili, když nasbíráte určitý počet medailí. Díky nasbíraným medailím se můžete vrátit zpět v čase a získáte tak vyšší hodnost. Kromě toho získáte i několik kousků speciální měny: laboratorní skleněné baňky s „vědou“. Díky vědě totiž můžete na vyšší úrovni získávat produkty rychleji. Jenže po dalším vrácení v čase, kdy začínáte opět od nuly, se vám i draze zakoupené vědecké baňky resetují. Tím hra nutí hráče si zaplatit za balíček s vědou, která zrychlí hru a neudělá z ní nudnou „klikačku“.

Cílem hry je dostat se na úroveň „Supreme Leader“ (Nejvyšší vůdce) a hru tak ukončit, jelikož jste vybudoval „skvělou“ komunistickou říši. Nutno podotknout, že ačkoli hru hraji již měsíc v kuse, doposud mě neomrzela, ačkoli již šesté resetování a začínání „od píky“ je mírně otravné. I přesto si mě hra udržela a je stále hratelná. Každopádně již druhý týden jsem nepostoupil do vyšší úrovně, a tak pomalu ztrácím motivaci získávat další medaile. Stojí však za to dát hře šanci a vyzkoušet nové pojetí běžných klikacích her.

logo-app AdVenture Communist Kongregate Zdarma ANDROID logo-app AdVenture Communist Developer Zdarma iOS
reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Lukas Knop

30. 1. 2018, 8:11

Ale ona to je nudná klikačka :-D

Zakousnu CZ

30. 1. 2018, 13:22
Android aplikace

Herní žumpa, jako 99.9% klikacích her na GP :-D

Karel Čapka

VIP 3. 2. 2018, 21:19

Záleží, mě třeba bavila :D

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim