reklama

Sony představí nový model Xperia L2, a to již na MWC 2018

Sony představí nový model Xperia L2, a to již na MWC 2018
2018-01-05T06:59:44+01:00
• 5. 1. 2018

Sony představilo model Xperia L1 na veletrhu Mobile World Congress (MWC) 2017, který se konal v únoru loňského roku. Spekulace o možném nástupci jsou tak na místě. Japonský technologický gigant v blízké době má podle všeho představit možného nástupce v podobě Xperia L2. K představení pravděpodobně dojde již na MWC 2018, který se uskuteční příští měsíc. Známý Twitter účet @OnLeaks nyní na svém profilu odhalil 360stupňové fotografie nadcházející generace Xperia L1.

Mezi smartphony řady Xperia, které byly vypuštěny v loňském roce, je model L1 nejlevnějším telefonem. Modelové fotografie Xperia L2 naznačují, že se dočkáme klasického designu v podobě silných rámečků na horní a dolní straně displeje. Podle zdrojů by telefon měl disponovat konstrukčními rozměry 149,9 x 78,4 x 9,8 mm. Ve srovnání s modelem Xperia L1, který měří 151 x 74 x 8,7 mm, je pravděpodobné, že nová generace dorazí s mírně vyšším, širším a silnějším zpracováním.

Xperia L2 bude silnější než předchůdce

Model Xperia L2 nabídne stejný displej, jako jeho předchůdce L1, tedy 5,5palcovou úhlopřičku. L1 nabízí pouze rozlišení HD, přičemž bychom se jej měli dočkat i u nového modelu. Srdcem celého telefonu bude procesor Snapdragon 630. O dočasně spuštěné aplikace a dokumenty se pak postará operační paměť s kapacitou 4 GB. Telefon pak bude dodáván s operačním systémem Android Nougat.

Podle uniklých fotografií bude mít novinka na zadní straně pouze jednu kameru. Čtečka otisků prstů je pak umístěna na boční straně telefonu. Celkový vzhled se od původního modelu téměř v ničem neliší. Je tedy dobré, že nová generace přináší aktualizované hardwarové specifikace.

Takto budou vypadat novinky Sony Xperia XA2, XA2 Ultra a L2

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim