reklama

Samsung přináší model Galaxy On7 Prime (2018)

Samsung přináší model Galaxy On7 Prime (2018)
2018-01-17T08:10:46+01:00
• 17. 1. 2018
1

Společnost Samsung pomalu začíná rozkrývat karty kolem modelu Galaxy On7 Prime v generaci pro letošní rok, který má za sebou již několik úniků a podle nejnovějších zpráv dojde k oficiálnímu odhalení v následujících hodinách. Zařízení skrývající se pod kódovým označením SM-G611 by mohlo dorazit do Evropy v rámci řady Galaxy J, neboť připravovaná novinka bude primárně určena pro rozvíjející se trhy přes obchod Amazon.

Přední část zabere 5,5palcový Full HD displej s populárním 2.5D zakřivením a 13megapixelová kamerka na oblíbené selfie snímky. Jednolitou konstrukci vyrobenou ze slitiny kovu vyplní osmijádrový procesor Exynos 7870 běžící pod taktovací frekvencí 1,6 GHz a grafický čip Mali-T830. Předpokládají se dvě varianty ve složení 3GB paměť RAM a 32GB úložiště nebo 4GB paměť RAM a 64GB úložiště. Obě verze nabídnou slot pro paměťové microSD karty.

Hlavní fotoaparát je vybaven 13MPx senzorem a přisvětlovací LED diodou. Snímač otisků prstů byl ukryt do domovského tlačítka vpředu. Dále seznam zahrnuje funkce Bluetooth 4.1, GPS, VoLTE, dual-SIM či systém Android ve verzi 7.1.1 Nougat. Očekává se podpora platební metody Samsung Pay Mini a nová aplikace Samsung Mall na přímý nákup produktů od jihokorejského výrobce. Prodejní cena není zatím známa, ale barevná provedení budou jen dvě – černé, zlaté.

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

prebalena s6 s horsim lcd:)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim