reklama

MyKronoz ZeTime – revoluční hodinky míří do prodeje

MyKronoz ZeTime – revoluční hodinky míří do prodeje
2018-01-17T07:29:40+02:00
• 17. 1. 2018

Uběhl necelý rok od crowdfundingových kampaní na Kickstarteru a Indiegogo, kde společnost MyKronoz dokázala dohromady vybrat přes neuvěřitelných 11 milionů dolarů pro svůj projekt kolem hodinek ZeTime. Švýcarský výrobce právě zahajuje oficiální prodej hybridních hodinek s dotykovým displejem a zároveň také s mechanickými ručičkami ve dvou velikostech. Prvenství si dokázali udržet dodnes, kdy jim patří velká pozornost během veletrhu CES v Las Vegas.

Klasické hodinky doplněné o pokročilé funkce z chytrých hodinek jsou nabízeny ve velikosti Petite (39mm) a Regular (44mm). K tomu navíc můžete vybírat ze dvou barevných provedení, která pravděpodobně budou postupně rozšiřovat podle zájmu. Pod ručičkami se nachází 1,22palcový displej (Regular) s rozlišením 240 x 240 pixelů. V případě menší verze Petite jde o 1,05palcový panel s totožným rozlišením.

Pod displejem mají být umístěny dvě baterie o velikosti 200 mAh a menší 180 mAh. Jedna baterie zaručuje výdrž 3 dny (chytré hodinky) a druhý článek až 30 dnů (analogové hodinky). Dále součástí výbavy je 3osý akcelerometr, snímač tepové frekvence nebo funkce Bluetooth 4.2. Hodinky jsou kompatibilní se zařízeními běžící na systému iOS 8 a vyšší nebo Android 5.0 a vyšší. Případní zájemci mohou počítat s lákavou cenou 199 dolarů (tj. cca 4 168 Kč).

Zdroj: mykronoz.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat