reklama

Pussy Walk 2, aneb doveďte prezidenta k urně

Pussy Walk 2, aneb doveďte prezidenta k urně
2018-01-25T07:29:25+02:00
• 25. 1. 2018

Na Google Play se před volbami objevila aplikace Pussy Walk. Slovo „pussy“ odkazuje na výrok prezidenta Zemana, který pronesl do éteru vysílání Českého rozhlasu, zatímco slovo „walk“ odkazuje na jeho neuropatii, která mu zhoršuje chůzi. Tvůrci hry sami uvádí, že podobnost s reálnými osobami je čistě náhodná, například přímé spojení s prezidentem země zde není nijak explicitně uvedeno. A o co ve hře jde? Dovést postaršího pána k urně.

Náročná obtížnost, ale jde to zvládnout

Pussy Walk 2 já pokračovatelem své první varianty, která vznikla ke konci roku 2012. Nyní, před dalšími volbami se tvůrci rozhodli hru oživit a přišel tak Pussy Walk 2. Smyslem je dovést staršího pána k urně. Motivem celé hry je však motivovat hráče k tomu, aby přišli volit. Každopádně hra není agitační a nevnucuje nikomu toho „správného“ kandidáta. Avšak satirické provedení na současného prezidenta je zde zřejmé.

Hráči se může zdát, že dojití do cíle je náročné, ačkoli jde vlastně o projití dlouhou chodbou a o překonání několika schodů. Jenže postavička se špatně ovládá a může se pohybovat „nakláněním“ doprava či doleva. Právě tyto pohyby je nutné vychytat a správně dobalancovat až do cíle.

Jako překážky na cestě slouží například autíčka, počítač s dětskou pornografií, různé schody či láhve od becherovky. Ze začátku se zdá velice obtížné manipulovat s postavou, avšak po několikerém opakování to jde snadno a do pár minut jste v cíli. Poté již stačí zadat svůj nickname a podívat se, jak si vedete v porovnání s ostatními.

Hra je dostupná na prohlížeči a pro systém Android, pro iOS dostupná není.

logo-app PussyWalk II PussyWalkers Zdarma ANDROID

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat