reklama

MP3 přehrávač nyní se slevou 60 % sponzorovaný článek

MP3 přehrávač nyní se slevou 60 % [sponzorovaný článek]
2018-01-25T07:44:39+02:00
• 25. 1. 2018
4

I v dnešní době chytrých mobilních telefonů se najdou tací, kteří pro poslech hudby nepoužívají svůj mobilní telefon ale MP3 přehrávač. Pokud patříte do této skupiny lidí, tak pro vás máme skvělou nabídku, a to MP3 přehrávač Dodocool 8GB se slevou 60 %. Stačí při nákupu na e-shopu cafago.com použit slevový kupón DA66.

Specifikace Dodocool 8GB

MP3 přehrávač Dodocool 8GB je kompaktní zařízení nejen pro pouhý poslech hudby. Zařízení umožňuje poslech rádia, nebo záznam hlasu. Díky 2″ displeji pak maté přehled nejen o svých písničkách, ale i o souborech ze záznamníku.

Dodocool podporuje většinu běžných audio formátů, jako jsou například MP3, WAV nebo FLAC. Uvnitř přehrávače se nachází baterie o kapacitě 1 400 mAh, což dle výrobce umožňuje až 30hodinový poslech hudby na jedno nabití. Jak již vyplývá z označení zařízení, tak Dodocool přehrávač disponuje interním úložištěm 8 GB. Komu by to však nestačilo, je zde možnost rozšíření až o 256 GB pomocí microSD karty.

Další předností tohoto přehrávače je kvalitní zpracování, díky kterému zařízení nevypadá vůbec špatně. Mezi praktické vlastnosti patří umístění konektorů pro sluchátka a audio výstup například do autorádia na vrchní straně. Největší předností je však podpora Hi-Fi standardu (96kHz/24-bit), který je lepší než například na CD nosičích, takže při kombinaci s kvalitními sluchátky bude zážitek z poslechu hudby nadstandardní.

Pokud vás tato nabídka zaujala, máte možnost si MP3 přehrávač zakoupit na eshopu Cafago.com za cenu 38,9 dolarů (800 korun). Stačí při objednání zadat slevový kupón DA66 a odečte se vám 32,4 dolarů (600 korun) z původní ceny. Nabídka je však časově omezená, tak neváhejte dlouho.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

obr obrobr

7. 5. 2018, 21:37

Cafago jsou zloději a i díky Vám mám o osm stovek méně a zboží žádné …řádně jsem se zaevidoval a řádně zaplatil , a dodneška nemám nic a navíc mě smazali maila a heslo , takže se tam ani nemůžu přihlásit … Děkuji pěkně za takové typy , jen tak dál ….obr@valachnet.cz

Lukáš Breburda

7. 5. 2018, 21:54

Dobrý den, již jsem kontaktoval osobu, se kterou jednáme, a pokusíme se to vyřešit. Případně s Vámi budu dále komunikovat. Pro další informace mě můžete kontaktovat na emailu lukas.breburda@dotekomanie.cz

vít Bares

25. 1. 2018, 11:45

Vypadá dobře, přesto potřebuji Bluetooth, když poslouchám přes telefon, baterka vydrží sotva do večera, tak by se hodil, ale kabely si nemůžu dovolit…

Karel Čapka

VIP 25. 1. 2018, 15:08

Jaký máte telefon?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat