reklama

Xiaomi Mi 6X na prvních neoficiálních fotkách

Xiaomi Mi 6X na prvních neoficiálních fotkách
2018-01-25T10:59:38+01:00
• 25. 1. 2018
2

Čínská společnost Xiaomi aktuálně pracuje na novém nástupci loňského modelu Mi 5X, který se (ne)překvapivě bude jmenovat Mi 6X. Tento model bude údajně vypadat, jako na fotografiích níže. Uniklé fotografie pochází hned ze dvou anonymních zdrojů. Přestože se celkový vzhled zdá být podobný tomu od Applu, tedy iPhonu X, nemáme to čínskému výrobci vůbec za zlé. Telefon na první pohled vypadá opravdu luxusně. Samozřejmě je důležité podobné úniky brát na lehkou váhu, může se totiž jednat o podvrh.

Model Mi 6X bude s největší pravděpodobností disponovat zadním duálním fotoaparátem, a to se stejným rozvržením, jako konkurenční iPhone X. Jen si dovolím menší poznámku, loňská verze Xiaomi Mi 5X byla inspirována designem iPhonu 7 Plus. Telefon samozřejmě nabídne velkou dotykovou obrazovku 18: 9, případně výrobce nasadí 5,99palcový panel.

Xiaomi Mi 6X již na MWC 2018

Již v příštím měsíci může nového nástupce Mi 5X společnost Xiaomi odhalit, a to přímo na konferenci MWC 2018 v Barceloně. S největší pravděpodobností bude srdcem celého smartphonu procesor Surge S2. Ten bude disponovat čtyřmi jádry Cortex-A73 s frekvencí až 2,2 GHz a čtyřmi jádry Cortex-A53 s taktem až 1,8 GHz. Co se GPU týká, Xiaomi se zde rozhodlo nasadit Mali-G71 MP8.

Jak jsem již v úvodu článku uváděl, může se jednat o podvrh, tedy falešné informace. Na druhou stranu jsou vždy informace před tak blízkým odhalením trefné. Nechme se tedy překvapit, co si pro nás společnost Xiaomi připraví. My budeme samozřejmě hladoví, jakmile tedy výrobce telefon představí, budeme vás o tom informovat, a to prostřednictvím článku na našem webu.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Karel Voříšek

28. 1. 2018, 11:30
Android aplikace

nádherný kousek asi drahý

Petr Hošek

25. 1. 2018, 17:03
Android aplikace

Bude pěkný…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim