reklama

Krásné chytré hodinky za krásnou cenu. Lynwo M7 sponzorovaný článek

Krásné chytré hodinky za krásnou cenu. Lynwo M7 [sponzorovaný článek]
2018-01-25T10:29:20+01:00
• 25. 1. 2018
2

Trh s příslušenstvím pro chytrá zařízení je dnes velmi bohatý a pestrý. V jeho sortimentu můžeme nalézt chytré náramky, bezdrátová sluchátka a různá další příslušenství. Dnešní článek bude věnován chytrým hodinkám M7 od společnosti Lynwo, na které internetový obchod GeekBuying udělil velmi výhodnou slevu.

Hodinky na první pohled zaujmou krásným provedením, které mimo estetické stránky nabídne i praktické využití. Nejen, že krásně vypadají, ale nabídnou mimo jiné také odolnost vůči vodě a prachu s certifikací IP67. Nemusíte se tedy bát případného poničení zařízení při možné tryskající vodě. Hodinky se prodávají v šesti barevných kombinacích, takže si každý jistě vybere. Za zmínku stojí možnost otočit si pásek sekundární barvou vzhůru a během několika minut hodinky přizpůsobit svému vkusu.

Prémiové funkce za zlomek ceny

Určitě vás potěší nabídka funkcí, které hodiny nabízí. Mezi ty hlavní patří především sledování vašeho zdravotního stavu. Můžete se tedy těšit na to, že vám hodinky změří váš tep a příjemnou zprávou je i to, že se mezi tyto funkce řadí i měření tlaku krve ve vašem těle. Čím se však hodinky liší od ostatních, je schopnost měření obsahu kyslíku v krvi. Lynwo M7 samozřejmě umí i informovat, pokud měřené zdravotní funkce neodpovídají normálním hodnotám.

Baterie o kapacitě 130mAh vzhledem ke spoustě funkcí, které hodinky nabízí, má úctyhodnou výdrž. Ta je výrobcem garantována až na 10 dní standardního používání. V úsporném režimu jsou však hodinky od společnosti Lynwo schopny vydržet až 18 dnů. To je vzhledem k jedné hodině do plného nabití opravdu skvělá výdrž. Co se týče dalších funkcí, můžeme se zde setkat s klasickými notifikačními funkcemi. Mezi nimi lze očekávat notifikaci o příchozí SMS zprávě či hovoru. Lze nastavit i připomenutí příchozí zprávy z aplikací k tomu určených.

Vzhledem k většině funkcí, které se týkají hlavně zdravotního stavu, si lze odvodit, že se výrobce zaměřil především na sportovce. Hodinky tedy umí zobrazit také počet kroků, spálené kalorie, uběhnuté míle či kilometry a připomínat odpočinek. Ve finále monitorují váš spánek po náročném dni.

Tyhle všechny funkce se výrobci podařilo vměstnat do velmi malého těla. Jeho hlavní součástí je detailní a kvalitní OLED display s velikostí necelého 1 palce s rozlišením 96 x 64 pixelů. To zaručuje velmi jemný obraz, takže čitelnost není absolutně žádným problémem. Konektivitu mezi hodinkami a chytrým telefonem zajišťuje Bluetooth 4.0. Čip Advanced Nordic NRF52832 se stará o perfektní kompatibilitu s telefony bežícími jak na systému Android, tak i na iOS.

Hodinky jsou standardně obchodem GeekBuing nabízeny za cenu necelých 56 amerických dolarů. Vzhledem k dnešní akci ušetříte přímo v obchodě 39 %. Můžete si je tedy zakoupit za krásných 33,99 amerických dolarů. Pokud jste však dočetli až sem, použijte při nákupu hodinek tento kód: YXQEYPDK a cena padne na krásných 24.99 amerických dolarů. Samozřejmě s dopravou zdarma. Hodinky z obchodu rychle mizí, neváhejte a zakupte nyní na tomto odkaze.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Vladislav Duba

22. 2. 2018, 21:27

Dnes pĹ™išly. Hodinky majĂ­ naprosto otĹ™esnou kvalitu. TlakomÄ›r ukazuje nesmysl – porovnáno s jinĂ˝m měřiÄŤem. Aplikace nenĂ­ optimalizována na ios 11, má rozsypanou grafiku, mĂ­sty ÄŤĂ­nštinu, nepořádek v jednotkách. NeumĂ­ ukládát do apple zdravĂ­!! DĂ­ky tomu Ĺľe je to takovej plasťáček, nejsou ani na ozdobu. AbsolutnÄ› cena neodpovĂ­dá kvalitÄ›!!! 7 dolarĹŻ by byla OK cena. Toto je krádeĹľ. Budu na gearbest reklamovat…

Petr Hošek

25. 1. 2018, 18:57
Android aplikace

LYNWO M7 0.95 inch OLED Color Screen Blood Oxygen Pressure Heart Rate Monitor Pedometer Smart Watch
http://s.aliexpress.com/BNnuyuA3?fromSns=Copy to Clipboard
(from AliExpress Android)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim