reklama

HTC připravuje model U11 EYEs

HTC připravuje model U11 EYEs
2018-01-12T12:24:26+02:00
• 12. 1. 2018

Naposledy jsme se od HTC dočkali novinky HTC U11 Plus, což se dá považovat za současný nejvyšší model. Bohužel je jeho dostupnost značně omezená a asi se jej nedočkáme u každého obchodníka. Během příštího týdne se máme dočkat odlehčené verze, jak uvádí Evan Blass na svém Twitter účtu.

Dle jeho informací bude představen model HTC U11 EYEs, který svým designem a specifikacemi vychází právě z modelu U11 Plus. HTC U11 EYEs bude nabízet taktéž 6palcový displej, ale jen s Full HD+ rozlišením. I v tomto případě se bude jednat o Super LCD3 panel. O výkon se bude starat Snapdragon 652, který bude mít k dispozici 4 GB operační paměti.

Pro data bude připraveno úložiště o velikosti 64 GB. Mezi bonusovými vlastnosti najdeme rám citlivý na tlak a certifikaci IP67. Všemu bude dodávat energii baterie o kapacitě 3930 mAh. Oficiální uvedení by mělo proběhnout 15. ledna a startovací cena bude 3299 čínských juanů, což je v přepočtu přibližně 10 800 Kč.

Nyní si musíme počkat na detailnější informace, například ohledně fotografické vybavenosti. Zatím netušíme, jestli bude dostupnost u této novinky rozsáhlejší než u vybavenějšího modelu U11 Plus.

Zdroje: twitter.com, twitter.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat