reklama

Google Duo – nyní můžete zavolat i těm, co nemají nainstalovanou tuto aplikaci

Google Duo – nyní můžete zavolat i těm, co nemají nainstalovanou tuto aplikaci
2019-10-07T20:38:22+01:00
• 12. 1. 2018

Google připravuje poměrně zásadní novinky pro svou komunikační službu Duo, skrze kterou můžete uskutečňovat audio i video hovory. Například se máme dočkat webové verze, ale zatím se neví, kdy dojde k uvedení. Nyní ale zavádí poměrně zajímavou novinku, respektive implementuje funkci, kterou představil před dvěma lety.

Google Duo

Google Duo získává App Preview Messaging, díky čemuž není nutné, aby byla aplikace přímo nainstalovaná na konkrétním zařízení. Pakliže uživatel bude volat kontaktu a ten nemá Google Duo, objeví se mu běžná notifikace o příchozím hovoru. Pokud přijme hovor, spustí se mírně osekaná aplikace.

Po skončení hovoru nezůstává aplikace na telefonu, ale uživatel je dotázán, jestli nechce nainstalovat Google Duo. Stejnou funkci najdeme i u Allo (na chatování). Díky této novince se může rozšířit používání Duo. Nebude nutné, abyste někoho první přesvědčili k instalaci aplikace.

logo-app Google Duo Google LLC Zdarma ANDROID logo-app Google Duo – Video Calling Zdarma iOS logo-app Google Allo Google LLC Zdarma ANDROID logo-app Google Allo Zdarma iOS

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim