reklama

Google Bulletin – lokální komunitní aplikace pro sdílení příběhů

Google Bulletin – lokální komunitní aplikace pro sdílení příběhů
2018-01-27T10:07:45+01:00
• 27. 1. 2018

Google má ve svém portfóliu poměrně dost experimentálních aplikací a služeb. Občas se dočkáme, že se některé součásti dostanou do jiných běžných služeb. Nyní se objevila aplikace Bulletin, která má sloužit zejména komunitám.

Smyslem této aplikace a služby je sdílení příběhů z lokálních komunit. Dalo by se říci, že se jedná o nástroj, skrze který mohou obyvatelé sdílet nejrůznější informace a události, které se dějí v dané oblasti. K dispozici je sdílení fotografií, videí i textu. Není potřeba si budovat publikum, vše se sdílí v lokální komunitě instantně. Samozřejmě dochází ke kontrole obsahu, aby nedošlo ke sdílení nevhodného obsahu.

Google si s tímto způsobem sdílení informací jen pohrává, což dokazuje i značné omezení. Aplikace je dostupná jen v několika oblastech USA (Oakland a Nashville), navíc ji lze využívat až po poslání žádosti skrze formulář. Pakliže testování dopadne dobře, je možné, že dojde k rozšíření v rámci USA. Musíme si počkat, jestli podobný typ aplikace někdy navštíví Evropu. Hlavní otázkou je, jestli by byl zde dostatečný zájem uživatelů.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim