reklama

Alcatel chystá žiletku s minimálními rámečky

Alcatel chystá žiletku s minimálními rámečky
2018-01-07T10:25:01+01:00
• 7. 1. 2018
1

Značka mobilů Alcatel je na trhu již velmi dlouho, byť dnes se již nejedná o samostatnou společnost jako dříve. Spadá do portfólia firmy TCL. Alcatel nabízí na trhu se smartphony většinou zařízení nízké a střední třídy, kde se snaží zaujmout bonusovými funkcemi – naposledy jsme se dočkali lepších zvukových vlastností. Nyní bychom se mohli dočkat prémiového zařízení.

Novinka by měla být prezentována jako top model, což uvádí Evan Blass (@evleaks). Na svém Twitter účtu zveřejnil finální design, aspoň dle jeho slov. Na první pohled zaujme minimálními rámečky po bočních stranách, přičemž spodní strana je taktéž minimální. Nad displejem je ale více prostoru, aby se sem vlezl reproduktor a duální selfie kamera.

Alcatel tak jde trochu odlišnou cestou než jiní výrobci, kteří raději přemístili přední kamerku pod displej, aby horní strana byla minimální. Na zadní straně nepředstaveného mobilu najdeme jeden foťák a čtečku otisků prstů. Design napovídá, že novinka bude velmi tenká, ale budeme si muset počkat na oficiální specifikace, jestli se to potvrdí.

Bohužel zatím nevíme, jaký hardware bude obsažen. Samotné představení by mohlo být na veletrhu CES nebo MWC.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Vypadá zajímavě.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim