reklama

Aktualizace VLC pro Android přináší podporu pro Google Cast

Aktualizace VLC pro Android přináší podporu pro Google Cast
2018-01-31T17:08:23+01:00
• 31. 1. 2018
3

Platforma Google Cast je pravděpodobně nejvšestrannější způsob, jak dostat média na velkou obrazovku – například televizor, monitor a tak podobně. Toho si je samozřejmě vědoma i společnost VLC, která se nyní rozhodla svým uživatelům ulehčit přístup k uloženému obsahu, a to právě v rámci této platformy.

Beta verze 2.9.0 aplikace VLC pro Android je poměrně velkou aktualizací. Vedle dalších standardních doplňků, jako jsou opravy chyb, vylepšení stability a výkonu pro Android Oreo, přináší podporu pro více platforem.

VLC a hlavní novinky

V první řadě je v aktualizaci zahrnuta podpora pro Cast od společnosti Google. I přesto, že v tomto instalačním balíčku funkce funguje relativně dobře, stále je fázi experimentování. V praxi to znamená, že nemusí fungovat spolehlivě. V nadcházejících měsících se máme dočkat další aktualizace, je tedy více než pravděpodobné, že se situace jednoznačně zlepší.

Jakmile otevřete aplikaci VLC, zobrazí se ikona znázorňující Chromecast, pokud je tedy vaše zařízení kompatibilní a nachází se ve stejné síti. Jednoduše stiskněte ikonu, čímž se vám zobrazí vaše televize s Chromecastem, reproduktory a tak podobně. Dalším pozoruhodným doplňkem této aktualizace je podpora platformy DeX společnosti Samsung, stejně jako vylepšená podpora Chromebooku. Aplikace VLC pro Android ve verzi 2.9.0 je již nyní dostupná v Obchodě Play.

logo-app VLC for Android Videolabs Zdarma ANDROID

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Od VLC som uz upustil. Omnoho lepsie mi pre android pride Archos ktory bezi na nexus player omnoho lepsie a i rozhranie je lepsie.

Jan Fábry

31. 1. 2018, 20:18
Android aplikace

To trvalo!

Zdeněk Koutský

31. 1. 2018, 23:21

To čekání za to stálo :-)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim