reklama

Získejte stodolarovou slevu na chytrý vysavač Xiaomi Roborock S50! sponzorovaný článek

Získejte stodolarovou slevu na chytrý vysavač Xiaomi Roborock S50! [sponzorovaný článek]
2017-11-24T06:44:28+01:00
• 24. 11. 2017

Značka Xiaomi je stále populárnější a populárnější. Obchod Gearbest.com tak nyní přináší jedinečnou akci, ve které jsou právě produkty této značky ve slevě. Zakoupit můžete nejen telefony, ale i třeba sluchátkaexterní baterkykamerkynotebook, nebo dokonce robotický vysavač.

Akce probíhá pouze několik dní, tak rozhodně neotálejte, jelikož počet kusů v akci je většinou omezen na několik stovek kusů. Zajímavou koupí může být například robotický vysavač Xiaomi Roborock S50 za 549,99 dolarů (v přepočtu asi 12 000 Kč).

Xiaomi roborock S50

Čínský výrobce ve své nabídce má již několik zajímavých produktů, které je možné následně spárovat s vaším smartphonem. Od chytrých náramků a hodinek až po chytré váhy, či dokonce robotické vysavače. A právě o tomto chytrém vysavači bude nyní řeč.

Xiaomi Roborock S50, tak zní jeho celé označení, lze využít především na čištění koberců a tvrdých podlah. V těchto podmínkách si vysavač lehce poradí, a to díky vysokému výkonu a plně automatickému provozu. Roborock S50 lze samozřejmě ovládat pomocí vašeho telefonu, především přes oficiální mobilní aplikaci.

„Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus, nebo vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.“

Díky Xiaomi Roborock S50 můžete dělat mnohem více věcí najednou, protože o samotné čištění se postará stroj. Skvělé na tomto „příslušenství“ je, že může začít vysávat váš dům ihned, jakmile odejdete do práce. Vysavač disponuje vysokým výkonem, o který se mimo jiné stará motor japonské značky NIDEC, jenž pojme až 0,67 m3 vzduchu za minutu o tlaku až 2000 Pa.

Dalším důležitým parametrem je baterie s kapacitou 5200 mAh, která udrží robota v chodu až 2,5 hodiny. Jakmile se vysavač vybije, sám dojede k nabíjecí stanici a po nabití opět pokračuje tam, kde předtím přestal. Veškeré ovládání probíhá pomocí mobilní aplikace Mi Home (Android a iOS).

GEARBEST NABÍZÍ SPECIÁLNÍ SLEVU

Pokud vás zaujme robotický vysavač od Xiaomi, můžete dokonce získat i několikaprocentní slevu, a to díky našemu slevovému kupónu. Při objednávce stačí zadat BKFDXM. Po uplatnění kupónu zaplatíte 459,99 amerických dolarů, což je v přepočtu asi 10 000 Kč. Vysavač si můžete zakoupit ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim