reklama

Caviar Tesla nabídne solární nabíjení u iPhonu X

Caviar Tesla nabídne solární nabíjení u iPhonu X
2017-11-26T16:06:00+02:00
• 6. 11. 2017

Do oficiálního prodeje se konečně dostal model iPhone X od Applu a pokud někdo bude řešit jeho ochranu, tak může zvolit zajímavé a zároveň cenově nákladné řešení od společnosti Caviar. Ruský producent proslulý výrobou doplňků z pravého zlata pro iPhone s podobiznami Donalda Trumpa nebo Vladimíra Putina rozšiřuje svoji nabídku. Modifikovaný iPhone X s přívlastkem Tesla překvapí solárním nabíjením.

Stačí telefon otočit displejem dolů a solární panel v zadní části ihned začne pohlcovat sluneční záření, které nabije uvnitř ukrytou baterii. Avšak neznáme celkovou dobu do plného nabití či ani použitou technologii. O hlavní pozornost si říkají jednotlivé části z 24karátového zlata, nárazuvzdorná konstrukce vyrobená z titanu a chráněná PVD povlakem. Caviar se vůbec netají tím, že se při vývoji nechali inspirovat třemi skvělými vědci.

Tím myslí Nikola Teslu, Steva Jobse a Elona Muska. Každopádně můžeme jen pochybovat nad tím, že by jeden z nich zvolil tak extravagantní převlek u svého zařízení. Kdo zná značku Caviar, tak si dokáže zhruba představit prodejní cenu u základní varianty. Verze s 64GB pamětí stojí 4 445 dolarů (tj. cca 98 098 Kč) a 256GB verzi pořídíte za doslova astronomických 4 700 dolarů (tj. cca 103 725 Kč).

Zdroj: caviar-phone.ru

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim