reklama

Caviar Tesla nabídne solární nabíjení u iPhonu X

Caviar Tesla nabídne solární nabíjení u iPhonu X
2017-11-26T16:06:00+02:00
• 6. 11. 2017

Do oficiálního prodeje se konečně dostal model iPhone X od Applu a pokud někdo bude řešit jeho ochranu, tak může zvolit zajímavé a zároveň cenově nákladné řešení od společnosti Caviar. Ruský producent proslulý výrobou doplňků z pravého zlata pro iPhone s podobiznami Donalda Trumpa nebo Vladimíra Putina rozšiřuje svoji nabídku. Modifikovaný iPhone X s přívlastkem Tesla překvapí solárním nabíjením.

Stačí telefon otočit displejem dolů a solární panel v zadní části ihned začne pohlcovat sluneční záření, které nabije uvnitř ukrytou baterii. Avšak neznáme celkovou dobu do plného nabití či ani použitou technologii. O hlavní pozornost si říkají jednotlivé části z 24karátového zlata, nárazuvzdorná konstrukce vyrobená z titanu a chráněná PVD povlakem. Caviar se vůbec netají tím, že se při vývoji nechali inspirovat třemi skvělými vědci.

Tím myslí Nikola Teslu, Steva Jobse a Elona Muska. Každopádně můžeme jen pochybovat nad tím, že by jeden z nich zvolil tak extravagantní převlek u svého zařízení. Kdo zná značku Caviar, tak si dokáže zhruba představit prodejní cenu u základní varianty. Verze s 64GB pamětí stojí 4 445 dolarů (tj. cca 98 098 Kč) a 256GB verzi pořídíte za doslova astronomických 4 700 dolarů (tj. cca 103 725 Kč).

Zdroj: caviar-phone.ru

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim