reklama

Android Wear 2.0 – rychlejší aktualizace skrze Obchod Play

Android Wear 2.0 – rychlejší aktualizace skrze Obchod Play
2017-10-12T11:44:16+01:00
• 12. 10. 2017

Ve svých počátcích jsme se dočkali novinek v Androidu jen tehdy, když byla vydána nová zásadní verze. Naštěstí jsme se dočkali porcování systémových součástí systému. Jednotlivé části jsou umisťovány do Obchodu Play, čímž se zrychlilo opravování a přidávání novinek. Podobný trend drží i někteří výrobci.

Nyní jsme se dočkali podobného posunu i u Android Wear 2.0. Hoi Lam‏ z Google ohlásil novinku na svém Twitter účtu, kde jednoduše konstatoval, že se dost aktualizací bude provádět skrze Obchod Play, který je dostupný v hodinkách. Nejenže začínají přidávat dodatečné funkce (podpora chatovací aplikací třetích stran v Kontaktech), ale také došlo na opravování chyb.

Google spouští beta program pro Android Wear

Díky tomu se bude systém Android Wear rozvíjet rychleji a nebude se muset čekat na zásadní aktualizace. Jedná se o výbornou zprávu, zejména z pohledu vydávání větších aktualizací systému – ty nejsou u hodinek nikterak pravidelné a dochází kolikrát k velkému zpoždění. Uvidíme, čeho se nakonec dočkáme a co vše Google přidá do hodinek.

Google odstranil Android Wear hodinky z Google Store

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim