reklama

Google spouští beta program pro Android Wear

Google spouští beta program pro Android Wear
2017-10-03T07:40:20+01:00
• 3. 10. 2017

V březnu roku 2016 jsme se dočkali beta programu pro Android. První se dočkal Nexus 6P, na který jste si tehdy mohli nainstalovat Android N ve vývojářské verzi. Nyní je beta rozšířenější, co se týče zařízení, ale princip zůstává stejný – možnost testování systému před oficiálním uvolnění. Nyní Google přidal do beta programu další operační systém, konkrétně Android Wear.

V rámci testování je k dispozici Android Wear založený na Androidu 8.0 Oreo. Bohužel betu  pro hodinky je možné nainstalovat v tuto chvíli jen pro LG Watch Sport, další zařízení nejsou zatím podporována, ale je pravděpodobné, že následně dojde k rozšíření. Pakliže vlastníte tyto hodinky, můžete se zapojit do testování skrze oficiální stránku.

Co se týče nové verze Android Wear, mnoho viditelných novinek nenajdete. V podstatě se vše odehrálo „pod kapotou“. Beta například obsahuje nové notifikační kanály, limity pro aplikace běžící na pozadí a API 26. V rámci celého systému jsou sice vidět drobné změny pro uživatele, ale nic zásadního nebylo přidáno.

Nyní je otázkou, kdy Google ukončí testování a vyšle Android Wear založený na Androidu 8.0 do světa. Navíc si musíme počkat i na seznam zařízení, která dostanou aktualizaci.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim