reklama

Vernee Mix 2: levný bezrámečkový telefon s plnou podporou českého LTE sponzorovaný článek

Vernee Mix 2: levný bezrámečkový telefon s plnou podporou českého LTE [sponzorovaný článek]
2017-10-13T10:11:05+01:00
• 12. 10. 2017

První generace Xiaomi Mi Mix na trh přinesla určitou revoluci a udala tak zcela nový směr bezrámečkových telefonů. Z malé čínské továrny se tak pomalu a jistě stává pořádný technologický gigant.

Bezrámečkové displeje dnes používají i ti největší mobilní výrobci, jako je například Samsung či dokonce Apple. Xiaomi tak nastavilo nový trend, kterým se řídí téměř všichni okolo. Abyste však získali telefon s bezrámečkovým displejem a výkonným hardwarem, zaplatíte několik desítek tisíc korun.

A právě z tohoto důvodu se rozhodla firma Vernee představit zbrusu nové zařízení v podobě Mix 2 4G Phablet. Jedná se o telefon, který jako by z oka Xiaomi Mix vypadl. To však vůbec nevadí, protože designově působí perfektně.

Vernee Mix 2 s plnou podporou LTE

Vernee Mix 2 si zamilujete ihned na první pohled, a to nejen designem, ale také hardwarovými specifikacemi. Zařízení je vybaveno octa core procesorem MTK6757CD a je taktován na 2,5 GHz. O dočasně spuštěné aplikace a soubory se pak postará operační paměť s kapacitou 4 GB. Pokud nejste zastánci microSD karet, zbystřete.

Kapacita vnitřního úložiště činí 64 GB, nemusíte tak mít strach, že byste neměli dostatek prostoru pro vaše fotografie, videa či další dokumenty. Parametrově vás zaujme také zadní duální fotoaparát, jenž je vybaven 13 a 5megapixelovým čipem. Pro pořizování selfies fotografií vám pak poslouží přední kamera s 8megapixelovým čipem.

Telefon značky Vernee je mimo jiné vybaven dvěma sloty pro SIM karty, operačním systémem Android ve verzi 7.0 Nougat. Dále zde najdete Bluetooth ve verzi 4.0 či dokonce plnou podporu tuzemských LTE sítí.

Vernee Mix 2 je možné zakoupit za 169,99 dolarů, a to u internetového obchodu gearbest.com. Pokud tedy hledáte levný bezrámečkový a výkonný telefon, Mix 2 by vás mohl zaujmout.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim