reklama

Gionee M7 se znovu a více ukazuje

Gionee M7 se znovu a více ukazuje
2017-09-24T14:30:32+01:00
• 24. 9. 2017

První spekulace z minulého týdne týkající se chystaného modelu M7 od společnosti Gionee se opět rozrůstají o novou dávku informací. Hlavní pozornost si dnes zaslouží několik uniklých fotografií, které mají patřit právě připravované novince. Čínský výrobce doposud na něj lákal jen přes reklamní plakáty bez přesnější podoby. Nicméně oficiální tisková konference je připravena už na pondělí 25. září.

Z nejnovějších fotografií je zřejmé, že telefon dostane odolnou konstrukci z neupřesněné slitiny kovu, nebo zadní část dokonce zaberou dva snímače fotoaparátu s jednou LED diodou a snímač otisků prstů. Přední část vychází z aktuálního trendu, kdy se producenti snaží co nejvíce osekat rámečky okolo displeje. Tentokrát to s nimi schytala i čelní tlačítka, která jsou nahrazena těmi v softwarové podobě.

Seznam specifikací zahrnuje 6palcový displej minimálně s Full HD rozlišením, osmijádrový procesor Helio P30 od MediaTeku, grafický čip Mali-G71 MP2, operační paměť RAM o velikosti 6 GB či interní úložiště o velikosti 64 GB. Uživatelským prostředím by měl doprovázet systém Android v předposlední verzi 7.1.1 Nougat. Avšak nelze do budoucna vyloučit aktualizaci na nejnovější verzi 8.0 Oreo.

Zdroje: droidholic.com, globemobiles.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim