reklama

Originální lightning kabel pro váš iPhone a iPad sponzorovaný článek

Originální lightning kabel pro váš iPhone a iPad [sponzorovaný článek]
2017-09-26T16:40:06+02:00
• 25. 9. 2017
2

U zařízení s logem nakousnutého jablka velmi často přestane fungovat nabíjecí lightning kabel. O tomto nešvaru ví své i dlouholetí majitelé iPhonů či iPadů, ovšem i samotný Apple – ten však na bílé kabely nedá dopustit. Někteří na tento problém reagují chytře, někteří pro změnu jinak.

Lidé jsou často schopni utratit za iPhone 25 000 Kč, zato u lightning kabelů šetří, jak nejvíce to jde. Ti se pak mohou setkat hned s několika problémy, protože neautorizované (neoriginální) kabely mohou zařízení poměrně slušně poškodit. Druhou možností je samozřejmě zakoupení originálního kabelu přímo u Applu, ten vás však mnohdy vyjde na několik stovek.

Je tu však i třetí možnost. Nyní totiž můžete zakoupit originální, certifikovaný lightning USB kabel, a to za jedinečnou cenu. Navíc můžete využít osobního vyzvednutí na prodejně zdarma. Pokud chcete ušetřit ještě o něco více, můžete při objednávání zadat slevový kupón: SKLO20 a získáte 20 % slevu z celé objednávky.

„Přestal Vám fungovat Váš nabíjecí lightning kabel, kterým dobíjíte svého jablečného miláčka? Existuje hned několik způsobů, jak snadno poškodit tento kabel, ovšem sehnat jej již je problém! Většinou hledáte co nejrychlejší možnost, jak nabíjecí kabel k Vašemu iPhonu zakoupit a sáhnete po neoriginálním kabelu, se kterým jsou akorát problémy. Využijte naší nabídky a zakupte si originální, certifikovaný lightning USB kabel za jedinečnou cenu!“

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

StavebnyStroj

26. 9. 2017, 2:07

Sorry, ale tento nikdy nebol originalny. Ešte že je to sponzorovaný článok.

Je Váš názor založený na nějaké zkušenosti s těmi kabely? :))

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat