reklama

Originální lightning kabel pro váš iPhone a iPad sponzorovaný článek

Originální lightning kabel pro váš iPhone a iPad [sponzorovaný článek]
2017-09-26T16:40:06+02:00
• 25. 9. 2017
2

U zařízenĂ­ s logem nakousnutĂ©ho jablka velmi ÄŤasto pĹ™estane fungovat nabĂ­jecĂ­ lightning kabel. O tomto nešvaru vĂ­ svĂ© i dlouholetĂ­ majitelĂ© iPhonĹŻ ÄŤi iPadĹŻ, ovšem i samotnĂ˝ Apple – ten však na bĂ­lĂ© kabely nedá dopustit. NÄ›kteří na tento problĂ©m reagujĂ­ chytĹ™e, nÄ›kteří pro zmÄ›nu jinak.

Lidé jsou často schopni utratit za iPhone 25 000 Kč, zato u lightning kabelů šetří, jak nejvíce to jde. Ti se pak mohou setkat hned s několika problémy, protože neautorizované (neoriginální) kabely mohou zařízení poměrně slušně poškodit. Druhou možností je samozřejmě zakoupení originálního kabelu přímo u Applu, ten vás však mnohdy vyjde na několik stovek.

Je tu však i třetí možnost. Nyní totiž můžete zakoupit originální, certifikovaný lightning USB kabel, a to za jedinečnou cenu. Navíc můžete využít osobního vyzvednutí na prodejně zdarma. Pokud chcete ušetřit ještě o něco více, můžete při objednávání zadat slevový kupón: SKLO20 a získáte 20 % slevu z celé objednávky.

„Přestal Vám fungovat Váš nabíjecí lightning kabel, kterým dobíjíte svého jablečného miláčka? Existuje hned několik způsobů, jak snadno poškodit tento kabel, ovšem sehnat jej již je problém! Většinou hledáte co nejrychlejší možnost, jak nabíjecí kabel k Vašemu iPhonu zakoupit a sáhnete po neoriginálním kabelu, se kterým jsou akorát problémy. Využijte naší nabídky a zakupte si originální, certifikovaný lightning USB kabel za jedinečnou cenu!“

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

StavebnyStroj

26. 9. 2017, 2:07

Sorry, ale tento nikdy nebol originalny. Ešte že je to sponzorovaný článok.

Je Váš názor založený na nějaké zkušenosti s těmi kabely? :))

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim