reklama

Gionee chystá mobilní novinku M7

Gionee chystá mobilní novinku M7
2017-09-16T09:55:47+01:00
• 16. 9. 2017

Objevují se první informace týkající se dalšího zástupce, který se připojí k trendu poslední doby, a to k bezrámečkovým telefonům. Společnost Gionee právě chystá ve spolupráci s Ofo model M7. Zařízení bylo nedávno objeveno v databázi grafického benchmarku GFXBench, přičemž jeho existenci nyní potvrzuje reklamní fotografie zveřejněná na sociální síti Sina Weibo.

 

Firma Ofo v Číně provozuje službu sdílející jízdní kola po městě, což také dokazují dvě kola na snímku. Tato dvě kola rovnou mohou předpovídat dva senzory fotoaparátu v zadní části telefonu. Téměř bezrámečkový displej opět odhaluje zmiňovaná fotografie. Jeho úhlopříčka by měla být 6 palců, ale přesné rozlišení zatím není známo. Ovšem lze předpokládat minimálně Full HD rozlišení.

Hlavní pohonnou jednotku bude tvořit asi osmijádrový procesor Helio P25 (MT6757CD) od MediaTeku. K němu navíc napojí grafický čip Mali-T880, 4GB operační paměť RAM nebo interní úložiště s kapacitou 64 GB. Dřívější spekulace počítají ještě s operačním systémem Android v předinstalované verzi 7.0 Nougat. Datum oficiálního představení v tuto chvíli neznáme, ovšem může jít pouze o řád několika týdnů.

Zdroj: androidpure.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim