reklama

Vernee Mars Pro vám vydrží v pohodě celý den sponzorovaný článek

Vernee Mars Pro vám vydrží v pohodě celý den [sponzorovaný článek]
2017-08-01T16:45:29+02:00
• 28. 7. 2017

Vernee Mars Pro je nástupcem loňského modelu Vernee Mars. Tehdy Vernee přišlo s anténou na vnější straně telefonu, pro posílení přijímaného signálu, navíc jako první umístili na boční hranu telefonu čtečku otisku prstů. U verze Pro to taktéž zůstalo. Obměnou prošel hardware, který dostal vylepšený čip, více operační paměti a systém VOS postavený na Androidu 7.

Dlouhá výdrž díky e-ink módu

O e-ink módu jsme již psali v recenzi na Vernee Thor E, který byl prvním telefonem nabízející monochromatický šetřící mód. Tento nový mód objevíte i v Vernee Mars Pro a to díky tomu, že výrobce používá vlastní systém VOS, který je postavený na Androidu 7.0.

Samotná baterie, podporující rychlonabíjení (kolem hodiny a půl máte zcela nabito), má kapacitu 3500 mAh. To je v dnešní době poměrně standard, avšak díky e-ink módu vydrží telefon mnohonásobně déle. Pokud ho aktivně používáte v e-ink módu, připravte se na osekání příchodu notifikací, ty vám přijdou jen, když si otevřete požadovanou aplikaci (na hovory a sms se to nevztahuje), avšak spotřeba energie je třetinová.

S telefonem na e-ink mód vydržíte při plném provozu dva dny. Bez něj jeden celý den. Pokud však budete telefon používat minimálně, jen na hovory a sms a bude v e-ink módu, dočkáte se výdrže skoro tří týdnů. Následné nabíjení probíhá přes nabíječku s 9V a 2A, kde příkon je 18W. Samozřejmostí je USB-C kabel.

Provedení těla je kovové, jako u jeho předchůdce a čtečka otisků prstů bude opět situována na boku zařízení pod zapínacím tlačítkem. Za necelých 5000 Kč nabídne uživateli osmijádrový procesor od MediaTeku Helio P25, členěný do tří clusterů, s nejvyšší frekvencí 2,6 GHz. Svým výkonem by se dal přirovnat k Snapdragonu 810.

Telefon dále nabídne 6 GB operační paměti a až 128GB vnitřní úložiště. Vernee Mars Pro též disponuje skvělým fotoaparátem se 13 MPx se světelností 2.0 a rychlým ostřením, které zvládne najít a a zaostřit na objekt za pouhých 0,1s. Vykreslování obrázků je zobrazeno na 5,5″ displeji, který byl vyroben japonskou společností JDI.

Telefon zakoupíte nyní za akční cenu 179 dolarů (400Kč) pouze do konce července na Gearbestu, nebo na TomTopu za 189 dolarů (4250 Kč) do půlky srpna.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim