reklama

Unikly specifikace Huawei Nova 2

Unikly specifikace Huawei Nova 2
2017-05-17T07:00:44+02:00
• 17. 5. 2017
1

Ohledně připravovaného zařízení střední třídy od firmy Huawei s označením Nova 2, jste si mohli na Dotekománii už přečíst. Již na začátku května, kdy bylo zařízení certifikováno Čínským telekomunikačním úřadem (TENAA), jsme se dozvěděli, že Huawei představí nástupce v řadě Nova. Nyní víme, že zařízení bude dostupné od 26. května tohoto roku a také víme specifikace zařízení.

Novinka bude mít 5,2″ displej s FullHD rozlišením a celé zařízení poběží na procesoru HiSilicon Kirin 658. Největším lákadlem pro Nova 2 bude 20MPx přední fotoaparát. Na zadní straně zařízení najdeme dualní fotoaparát, který má 12MPx a 8MPx senzory. Dále na zadní straně najdeme také čtečku otisků prstů, která je umístěná podobně, jako na telefonech Google Pixel.

Huawei Nova 2 Huawei Nova 2

Huawei Nova 2 vyjde ve čtyřech barevných provedeních. Najdeme tu modrou, zelenou, růžovou a zřejmě i černou. Předchozí spekulace ohledně barevných variant tedy nebyly úplně přesné. Jen doplním, že černá barva není úplně jistá, jelikož ji vidíme pouze na fotce předního panelu. Energii bude dodávat baterie s kapacitou 3000 mAh, což by mělo být plně dostačující na výdrž telefonu po celý den používání.

Zařízení bude představeno v historickém městě Čchang-ša (anglicky Changsha), a to čínským zpěvákem Zhang Yixing, který je také známý pod jménem Lay. Tohoto zpěváka taky můžete vidět na fotografiích se zařízením.

V očekávání je také větší verze zařízení, která ponese název Huawei Nova 2 Plus. Bohužel informace ohledně tohoto modelu jsou zatím neznámé. Cena Huawei Nova 2 bude začínat na 2500 CNY, což vychází zhruba na 8600 Kč.

Zdroj: gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zaměstnán v IT oboru v Praze. Zajímám se o svět moderní techniky. Vlastním a jako primární telefon používám Ulefone Power, ke kterému používám tablet Apple iPad Air 2. Dříve zastánce Androidu, nyní se chystám na přechod na systém iOS.

Komentáře

Milan Strnadel

17. 5. 2017, 12:37

Typičtí uživatelé Huaweie 👎

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat