reklama

Slevy na tablety s Retina displejem právě nyní u Geekbuying.com sponzorovaný článek

Slevy na tablety s Retina displejem právě nyní u Geekbuying.com [sponzorovaný článek]
2017-05-16T20:00:45+01:00
• 16. 5. 2017

Čínské společnosti jsou na našem trhu stále populárnější. Obchod geekbuying.com tak nyní přináší další akci, ve které jsou právě čínské produkty ve slevě. Zakoupit tedy nyní můžete nejen telefony, tablety, ale také sluchátka, externí baterie, kamerky, robotické vysavače nebo dokonce notebooky.

Akce probíhá do konce tohoto měsíce, takže rozhodně neotálejte, jelikož počet kusů v akci je většinou omezen na několik stovek kusů. Zajímavou koupí může být například Chuwi Hi13, 13,5palcový tablet s Retina displejem a procesorem Intel Celeron, ten zakoupíte zde za 319,99 dolarů (což je v přepočtu asi 8 000 Kč). V nabídce jsou také telefony značky Xiaomi za sníženou cenu. U podobných telefonů pak máte na výběr z celé řady konfigurací lišících se v paměti, úložišti, barvách a také si je můžete nechat dodat ze španělského skladu, čímž se vyhnete platbě DPH a celních poplatků.

Zakoupit také můžete třeba externí baterii o kapacitě 20 000 mAh za 32,99 dolaru zde. A nebo zmíněný robotický vysavač, který můžete ovládat aplikací v telefonu. Ten zakoupíte zde za 275 dolarů (v přepočtu asi 7 tisíc Kč), což je razantní sleva z původních 463 dolarů.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim