reklama

Samsung odhalil novinku Galaxy Wide 2

Samsung odhalil novinku Galaxy Wide 2
2017-05-26T07:30:05+01:00
• 26. 5. 2017

V červenci loňského roku byl uveden model Galaxy Wide a jihokorejský výrobce teď připravil jeho druhou generaci s názvem Galaxy Wide 2 (SM-J727S). Telefon opět nebude mít velké ambice na zařazení mezi nejlépe vybavená zařízení, ale spíše uspokojí průměrného uživatele. I když v první vlně zamířil pouze k prodejcům v domovské zemi, tak nemůžeme vyloučit to, že k mezinárodním zákazníkům nedorazí v rámci jiné série.

Součástí jeho výbavy je 5,5palcový LCD displej s HD rozlišením a přední 5megapixelová kamerka. Hardwarovou část zastupuje osmijádrový procesor taktovaný na frekvenci 1,6 GHz od neznámého dodavatele, 2GB operační paměť RAM a interní úložiště o velikosti 16 GB, které ke všemu podporuje paměťové microSD karty. Z dostupných rozměrů se hodí zmínit alespoň tloušťka 8,6 mm nebo hmotnost rovna 170 gramů.

Záda ponesou 13megapixelový fotoaparát, LED diodu na přisvětlení záznamů a baterie o velikosti 3 300 mAh. Softwarovou stránku dostal pod kontrolu systém Android v předinstalované verzi 7.0 Nougat. Prodejní cena po přepočtu vychází na 6 259 Kč, takže bychom se ani nemuseli divit, kdyby společnost Samsung v našich končinách nasadila cenu atakující až hranici 8 000 Kč včetně daně.

Zdroj: androidcrunch.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim