Samsung odhalil novinku Galaxy Wide 2

Samsung odhalil novinku Galaxy Wide 2
2017-05-26T07:30:05+02:00
• 26. 5. 2017

V červenci loňského roku byl uveden model Galaxy Wide a jihokorejský výrobce teď připravil jeho druhou generaci s názvem Galaxy Wide 2 (SM-J727S). Telefon opět nebude mít velké ambice na zařazení mezi nejlépe vybavená zařízení, ale spíše uspokojí průměrného uživatele. I když v první vlně zamířil pouze k prodejcům v domovské zemi, tak nemůžeme vyloučit to, že k mezinárodním zákazníkům nedorazí v rámci jiné série.

Součástí jeho výbavy je 5,5palcový LCD displej s HD rozlišením a přední 5megapixelová kamerka. Hardwarovou část zastupuje osmijádrový procesor taktovaný na frekvenci 1,6 GHz od neznámého dodavatele, 2GB operační paměť RAM a interní úložiště o velikosti 16 GB, které ke všemu podporuje paměťové microSD karty. Z dostupných rozměrů se hodí zmínit alespoň tloušťka 8,6 mm nebo hmotnost rovna 170 gramů.

Záda ponesou 13megapixelový fotoaparát, LED diodu na přisvětlení záznamů a baterie o velikosti 3 300 mAh. Softwarovou stránku dostal pod kontrolu systém Android v předinstalované verzi 7.0 Nougat. Prodejní cena po přepočtu vychází na 6 259 Kč, takže bychom se ani nemuseli divit, kdyby společnost Samsung v našich končinách nasadila cenu atakující až hranici 8 000 Kč včetně daně.

Zdroj: androidcrunch.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat