reklama

Maze Alpha – tenké rámečky jsou v kurzu

Maze Alpha – tenké rámečky jsou v kurzu
2017-04-17T07:59:07+01:00
• 17. 4. 2017

O značce Maze Mobile jste s největší pravděpodobností dodnes ještě neslyšeli, neboť se jedná o poměrně mladého hráče na mobilním trhu. Firma s více než 850 zaměstnanci, která od roku založení 2012 sídlí v čínském Shenzhenu, těží hlavně ze spolupráce se Samsungem, Qualcommem, Japan Display nebo MediaTekem. Nyní představila nejvýraznější přírůstek pod názvem Alpha a bude mít hodně společného s konkurenčním Mi Mix od Xiaomi.

Jen měsíc po uvedení prvního zástupce Blade přichází tentokrát model Alpha, který disponuje 6palcovým displejem s Full HD rozlišením a ochranným sklem Gorilla Glass 4. Hardwarovou stránku zabere osmijádrový procesor nejspíš od Qualcommu, 4GB operační paměť RAM a 64GB úložiště nebo 6GB paměť RAM a 128GB úložiště. Oproti Mi Mix pod displejem naleznete dvě kapacitní tlačítka a jedno fyzické tlačítko se čtečkou otisků prstů.

Záda ponesou baterii o velikosti 4 000 mAh a také dva senzory fotoaparátu od Sony, přičemž jeden z nich bude mít rozlišení 13 megapixelů. Uživatelským prostředím má doprovázet systém Android v nejnovější verzi 7.0 Nougat. Výrobce měl v plánu jej vypustit během dubna. Ovšem zůstává otázkou, zda tento termín dokážou stihnout. Pro případné zájemce je na webových stránkách spuštěn registrační formulář pro získávání nejnovějších informací.

Zdroj: mazemobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim