reklama

Mapy.cz přinášejí stopaře i na iOS a online mapy celého světa

Mapy.cz přinášejí stopaře i na iOS a online mapy celého světa
2017-04-14T07:19:28+01:00
• 14. 4. 2017

Vývojáři v Seznamu nelení a přinášejí další aktualizaci populární aplikace Mapy.cz. Aktualizace se tentokrát dočkaly obě hlavní platformy – Android a iOS. Verze na iPhonech především dohání Android verzi integrací funkce Stopař. Všechny platformy (a to včetně Windows Phone 8) ale nově podporují online mapy celého světa.

Začneme verzí na iOS, kde se událo asi nejvíce novinek. Tou největší je přítomnost funkce Stopař, která zaznamenává vaši trasu a to i na pozadí. Posléze si tuto trasu můžete uložit do batůžku a synchronizovat s webovou verzí. Na webu Mapy.cz si pak můžete zaznamenanou trasu dokonce exportovat do formátu GPX nebo KML. V aplikaci také proběhla výměna balónků za kapky ve hledání.

  

Android verze přináší dva nové hlasy navigace, které namluvily hvězdy internetové televize Stream.cz – Janek Rubeš a Koko. Došlo také na opravy – výstup hlasu z navigace do Bluetooth, sdílení míst a další. Miniaturní aktualizace se dočkala také platforma Windows Phone, která však zmíněné funkce postrádá. Stejně jako ostatní platformy, aplikace nově podporuje online mapy celého světa a aktualizované mapy Evropy.

logo-app Mapy.cz Seznam.cz a.s. Zdarma iOS logo-app Mapy.cz Seznam.cz, a.s. Zdarma ANDROID

[winphone cena=“]mapycz/9wzdncrfhzdc[/winphone]

Zdroj: facebook.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim